profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Lēbam uzvara, Grjazinam pārliecinoša 2.vieta

Go4speed 24.11.2019 - 15:31 Lēbam uzvara, Grjazinam pārliecinoša 2.vieta
Foto: Bastien Roux Photographie

Ar pārliecinošu Sebastjana Lēba uzvaru svētdien Francijā noslēdzās ''Rallye du Var'' rallijs. Otro vietu izcīnīja SRT komandas pilots Nikolajs Grjazins, bet trešais – Joans Bonato.

Jau ziņojām, ka spēcīgā lietus dēļ, kur vietām applūda ceļi, rallija otrajā dienā sportisti veica tikai vienu ātrumposmu. Rallija noslēdzošajā dienā sportistiem bija jāveic četri posmi, no kuriem garākais (32 km) tika atcelts. Kā savā instagram kontā ziņoja Grjazina stūrmanis Jaroslavs Feodorovs, tad vairākas ekipāžas bīstamo apstākļu dēļ šodien neizgāja uz starta.


Foto: Bastien Roux Photographie

Lēbs no svētdienas trīs posmiem divos uzrādīja ātrāko laiku, kas finišā ļāva izcīnīt pārliecinošu uzvaru. Minūti un divas sekundes viņam zaudēja Grjazins, kuram pirmā vieta starp R5 klases automašīnām. Jāsaka, ka Grjazins šajā rallijā apsteidza vadošos franču braucējus. Trešā vieta Bonato, kurš Lēbam zaudēja pusotru minūti. Jāpiebilst, ka Bonato pirms rallija starta Lēbam uzdāvināja franču – igauņu rokasgrāmatu, jo, kā zināms, Lēba komandas biedrs nākamgad būs Ots Tanaks.

Kā pēc rallija atzina Grjazins, tad viņi ir priecīgi, ka izdevies izdzīvot šajā rallijā, kas esot bijis viens no ekipāžas smagākajiem rallijiem karjerā.

Rallija rezultāti:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png