profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Grjazins pārliecinošs līderis pēc pirmās 'Rally Nova Gorica' dienas

Go4speed 20.09.2019 - 23:34 Grjazins pārliecinošs līderis pēc pirmās 'Rally Nova Gorica' dienas
Foto: Rally Nova Gorica

Ar pirmajiem pieciem ātrumposmiem Slovēnijā startējis ''Rally Nova Gorica'' rallijs. Kā jau ziņojām, tad Nikolajs Grjazins šajā rallijā debitē pie ''Volkswagen Polo GTI R5'' stūres. Pirms rallija pilots aizvadīja testus, lai labāk aprastu ar šo jauno auto.

Pirmajā nepilnus piecus kilometrus garajā posmā ātrākais bija Grjazins, kurš atzina, ka nepaspēja uzsildīt cietā sastāva riepas, tāpēc pirmā puse, kurā daudz tika izmatota rokasbremze, pagāja, kamēr tika uzsildītas riepas. Otrajā 22 kilometrus garajā posmā Grjazins tuvāko sekotāju apsteidza par gandrīz 18 sekundēm.


Foto: Rally Nova Gorica

Pēc servisa parka arī nākamajos divos asfalta posmos ātrākais bija Grjazins, kurš pirms pilsētas posma par 34,6 sekundēm apsteidza Roka Turka ekipāžu. Pilsētas posmā sportistiem bija jābrauc apgrieztā secībā, tāpēc Grjazins pirms starta atzina, ka šajā posmā brauks mierīgi, jo viņa riepas būs pilnīgi aukstas.

Ātrākais pilsētas posmā bija Ondrejs Bisaha, kamēr Grjazinam trešais ātrākais laiks. Līderis pēc pirmās dienas ir Grjazins, par 38 sekundēm apsteidzot Turku.

Rallija noslēdzošajā dienā sportistiem būs jāveic astoņi posmi.

Atgādināsim, ka pirmajā ātrumposmā smagu avāriju piedzīvoja ungāru ekipāža.

Rezultāti:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png