profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Neticams stāsts: Negaidīti izveidojusies upe pēc avārijas aiznes rallija auto (FOTO)

Go4speed 13.08.2019 - 15:39 Neticams stāsts: Negaidīti izveidojusies upe pēc avārijas aiznes rallija auto (FOTO)
Foto: Rupert Berrington

Filmu cienīgs stāsts fiksēts Kolorādo rallijā. Jau pirmajā ātrumposmā no ceļa noskrēja ASV ekipāža Edvards Maknīlijs/Ians Makperšons, kuras rīcībā bija ''Ford Fiesta'' automašīna. Lai arī auto nebija stipri cietis, tas vairs nespēja turpināt ceļu. Tobrīd nekas nav liecinājis par briesmām, kas parādījās neilgā laikā.


Foto: CU Sport Car Club (CUSCC)


Foto: CU Sport Car Club (CUSCC)

Kā raksta komanda, tad skaidrās debesis strauji apmācās un sākās negaiss – zibens un spēcīgs lietus, kur pēkšķi ''tuksnesis pārvērtās par upi bez nosaukuma''. Vietā, kur stāvēja avarējušais auto, ātri sakrājās ūdens. Ūdens turpināja krāties, līdz vienā brīdī auto spēcīgās straumes iespaidā sāka peldēt prom.


Foto: Edward McNelly

Ekipāža ar palīgiem centās glābt auto, taču straume esot bijusi ļoti spēcīga, kā rezultātā ekipāža bezspēcīgi noskatījās uz savu auto, kas peldēja prom.

Nākamajā dienā sākās glābšanas un meklēšanas darbi. Pēc četru stundu ilgas meklēšanas un vairāku detaļu atrašanas, auto tika atrasts, taču pilnībā iznīcināts.


Foto: Edward McNelly


Foto: Edward McNelly


Foto: Edward McNelly


Foto: Edward McNelly


Foto: Edward McNelly


Foto: Edward McNelly


Foto: Edward McNelly

Pēc septiņu stundu ilgas cīņas auto tika nogādāts atpakaļ servisā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png