profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Tanaks: Mēs vēlreiz visiem parādījām, ka Igaunija ir rallija nācija

Go4speed 25.07.2019 - 09:12 Tanaks: Mēs vēlreiz visiem parādījām, ka Igaunija ir rallija nācija
Ots Tanaks. Jaanus Ree

''Rally Estonia'' pārliecinošu uzvaru svinēja mājinieks Ots Tanaks, kurš tuvāko sekotāju apsteidza par vairāk nekā minūti. Tanaks atklāj, ka šis rallijs esot bijis ļoti laba sagatavošanās Somijas WRC rallijam.

''No šī ''Rally Estonia'' mēs priekš Somijas WRC posma iemācījāmies ļoti daudz. Zinu, ka Somijā būs grūti startēt pirmajam, tāpēc arī es izvēlējos pirmo starta vietu Igaunijas rallijā. Ātrums bija labs, it īpaši, kad laiks mainījās. Bija patīkami, ka tik daudz rūpnīcu ražotāju komandas atbrauca uz šo ralliju, lai atbalstītu šo posmu. Domāju, ka mēs vēlreiz visiem parādījām, ka Igaunija patiešām ir rallija nācija,'' tā Ots Tanaks.Jāatzīmē, ka pēc rallija Kreigs Brīns uz finiša pjedestāla atzina, ka, iespējams, Igaunijas fani ir labākie visā pasaulē, par ko arī liecināja fakts, ka, neskatotiesuz to, ka lija lietus, Tartu vecpislēta bija pilna ar cilvēkiem, kuri vēroja apbalvošanas ceremoniju.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png