profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Žala/Mālnieks uzvar Lietuvā, Švedam debija ar Polo R5 beidzas ar avāriju (VIDEO)

Go4speed 15.07.2019 - 23:47 Žala/Mālnieks uzvar Lietuvā, Švedam debija ar Polo R5 beidzas ar avāriju (VIDEO)
Foto: Rally Elektrėnai

Lietuvā aizvadīts ''Rally Elektrėnai'', kas bija Lietuvas rallija čempionāta 4.posms. Uzrādījuši ātrāko laiku 12 ātrumposmos no 16, sākotnēji pārliecinošu uzvaru svinēja Vaidotas Žalas un Andra Mālnieka ekipāža, taču vēlāk Žalas ekipāža saņēma minūtes sodu, bet ar to pietika, lai par mata tiesu kopvērtējumā par 0,9 sekundēm apsteigtu poli Mikolaju Marčiku. Trešo vietu izcīnīja cits polis Tomašs Kasperčiks. Sesto vietu absolūti un otro LARČ3 klasē izcīnīja vienīgā latviešu ekipāža Jānis Vorobjovs/Ivo Pūķis (''Mitsubishi Mirage RS Proto Evo II'').

Kā noskaidroja portāls Go4speed, tad rallijā bija atļauts izmantot astoņas riepas, ko arī Žalas ekipāža izmantoja, taču tā esot aizmirsusi par rezerves riteni (tā bija kā devītā riepa), kas netika izmantots, bet kas atradās automašīnā.


Žala/Mālnieks. Foto: Maciej Niechwiadowicz Photographer

Debiju pie ''Volkswagen Polo GTI R5'' automašīnas beidzot piedzīvoja Vitautas Švedas, taču šoreiz ekipāžai šis rallijs beidzās ne tā, kā gribētos. Kādā ātrā līkumā pilots nepamanīja iekšmalā paslēpušos akmeni, kā rezultātā ekipāža trāpīja pa akmeni un avarēja. Ekipāža ātri vien atsāka braukt, taču vēlāk tā tomēr izstājās, lai dzinējam neradītu nopietnus bojājumus. Kā raksta Švedas, tad ''Labā ziņa ir tā, ka automašīnai nav nopietnu defektu un bojājumi ir tikai kosmētiski. Mēs paužam nožēlu, ka šoreiz tā sanāca, taču ceram uz jūsu atbalstu nākotnē.”

Avārija no 1:50
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png