profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Avārijām bagātajā Ipras rallijā uzvar Brīns, Veibijam aizdegas vēl viens R5 auto (VIDEO)

Go4speed 03.07.2019 - 00:21 Avārijām bagātajā Ipras rallijā uzvar Brīns, Veibijam aizdegas vēl viens R5 auto (VIDEO)
Foto: www.facebook.com/janot.vangeenberghe

Slavenajā Beļģijas Ipras rallijā uz starta izgāja vairāk nekā 80 ekipāžas, kur bez spēcīgiem pašmāju braucējiem uz starta izgāja arī Kreigs Brīns, kuram šī bija debija ar ''Volkswagen Polo GTI R5'' automašīnu. Starp dalībniekiem bija arī Kevins Abrings, kurš nesen startēja Pasaules RX posmā.

Visa rallija laikā noritēja sīva cīņa starp Abringu un Brīnu. Pēc pirmās dienas līderis bija Brīns, kuram 24,5 sekundes zaudēja Abrings. Rallija noslēdzošajā dienā sportistiem bija jāveic 14 ātrumposmi, kur turpinājās sīva cīņa starp abiem līderiem. Finišā ātrāks izrādījās Brīns, kurš par 45,7 sekundēm apsteidza Abringu, bet trešais palika Kris Princens. Jāatzīmē, ka visi trīs piloti startēja ar ''Volkswagen Polo GTI R5'' automašīnām. Jāpiebilst, ka Brīnam šis šogad bija jau astotais rallijs, kur sešos no tiem ir izcīnītas uzvaras.


Foto: Jerome Deskeuvre

RC4 klasē jeb starp R2 klases braucējiem uz starta izgāja 24 ekipāžas, kur septīto vietu (+8:43.4 zaudējot uzvarētājam) no 17 finišējušām ekipāžām izcīnīja Baltic Motorsport Promotion komandas pilots Rori Bells.

Diemžēl neveiksmīgi devītais ātrumposms beidzās norvēģim Ole-Kristianam Veibijam, kuram aizdegās ''Hyundai i20 R5'' automašīna. Atgādināsim, ka Portugāles WRC rallijā Veibijam aizdegās un sadega ''Volkswagen Polo GTI R5''. Kopā šajā rallijā vismaz astoņas ekipāžas piedzīvoja avārijas.


Foto: Facebook


Foto: Facebook

Ipras rallijā Masters klasē pārliecinošu uzvaru svinēja Tjerī Noivils (''Hyundai i20 Coupe WRC''), par gandrīz deviņām minūtēm apsteidzot Paulu Lītajeru (Ford Escort RS Cosworth).

Rallija rezultāti:

 

Ekipāžas attīsta iespaidīgu ātrumu:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png