profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Traģiski bojā gājušo īru rallija braucēju pavada īpašā bēru ceremonijā

Go4speed 28.06.2019 - 01:01 Traģiski bojā gājušo īru rallija braucēju pavada īpašā bēru ceremonijā
Foto: www.irishexaminer.com

Traģiski nesen Īrijā noslēdzās Donegal rallija sacensības, kurās bojā gāja trīskārtējais šī rallija uzvarētājs Manus Kellijs. Pēc divām dienām rallija līderis bija Sems Mofets, kuram sekoja Kreigs Brīns, kamēr Kellijs bija sestais. Diemžēl noslēdzošās dienas pirmajā posmā Kellija ekipāža, kura startēja ar ''Hyundai i20 R5'', avarēja. Diemžēl notikuma vietā bojā gāja deputāts, pilsētā mīlēts biznesmenis un piecu bērnu tēvs Kellijs, kamēr stūrmanis nopietnus ievainojumus neguva.


Foto: Newspix

Kā vēsta īru mediji, tad 41 gadu vecais Kellijs bija daudzu autosportistu elks, līderis, tāpēc šī traģēdija daudziem bija šoks.

Foto: Newspix

Ceturtdien bēru ceremonijā bez tuvajiem cilvēkiem, draugiem un kolēģiem piedalījās vēl vairāki simti cilvēki, atdodot godu Kellijam. Bēru ceremonija pa priekšu brauca Subaru automašīna, ar kuru Kellijs trīs reizes uzvarēja šajā rallijā. Šajā auto šoreiz stūrmaņa krēslā sēdēja viņa dēls. Bēru ceremoniju klātesošie varēja vērot uz lielajiem ekrāniem.


Kellija ģimene

''Viņš 41 gadu vecs zēns darīja ļoti daudz. Viņš nesēdēja mierīgi ne minūti. Viņa nāve mums visiem bija drausmīgs šoks. Nedomāju, ka viņš spēja apsvērt to, cik daudzu cilvēku sirdis viņš aizkustināja,'' tā bēru ceremonijā teica sportista tēvs.
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png