Pasaules RX čempionam Kristofersonam neveiksme Norvēģijas rallijā

Go4speed 09.05.2019 - 23:00 Pasaules RX čempionam Kristofersonam neveiksme Norvēģijas rallijā

Neveiksmīgi Norvēģijas rallija čempionāta ceturtais posms ''Rally Sorland'' beidzās pasaules rallijkrosa čempionam Johanam Kristofersonam.

Pēc trīs ātrumposmiem Johans kopvērtējumā bija trešais, piekāpjoties vien spēcīgajiem norvēģu rallija braucējiem Ole-Kristianam Veibijam un Frankam-Torem Larsenam. Pēc sestā posma Kristofersons bija jau otrais, no Veibija atpaliekot 25,7 sekundes.

Rallija uzvarētājs. Foto: Oliver Alfredsen

Diemžēl noslēdzošajā posmā Kristofersona ''Volkswagen Polo GTI R5'' piemeklēja tehnisks defekts, kas sportistam lika izstāties. Uzvaru izcīnīja Veibijs, par 24,7 sekundēm apsteidzot Andersu Grondālu. Jāatzīmē, ka sesto vietu ar ''Volkswagen Golf II Gti'' izcīnīja Anders Kjērs, kurš, piemēram, ziemas ''Sigdalsrally 2019'', kurā uz starta izgāja daudz spēcīgu braucēju, ar šo pašu auto izcīnīja 8.vietu, Nikolajam Grjazinam zaudējot nepilnas sešas minūtes.

Jāatzīmē, ka šī Kristofersonam ar ''Volkswagen Polo GTI R5'' automašīnu bija debija grants rallijā. Neskatoties uz savu nelielo pieredzi rallijā, kā arī braukšanu pa grants segumu, sportists pierādījis, ka spēj cīnīties ar daudz spēcīgākiem braucējiem.

Atgādināsim, ka Veibijs šogad uzvarēja Zviedrijas rallijā WRC2 klasē, bet Montekarlo posmā viņš šajā pašā klasē ieņēma trešo vietu.