profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals šogad startēs pasaules rallija čempionātā (papildināts)

Go4speed 17.01.2012 - 11:13 Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals šogad startēs pasaules rallija čempionātā (papildināts)
Jaunās sezonas prezentācija. Foto: Aigars Tīdmanis/Go4speed

Šodien, 17. janvārī, LMT rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals paziņoja par saviem plāniem attiecībā uz 2012. gada sezonas startiem starptautiskā autosporta seriālā.

Komandas šī gada plānos ietilpst starts jaunizveidotajā pasaules rallija čempionāta (WRC) klasē - "Rally Class'', kurā sportisti brauks ar identiskām ''Subaru Impreza STR12'' automašīnām. Šīs klases mašīnas tiks apgādātas ar ķīniešu DMACK riepām.


Ar šādu automašīnu LMT komanda plāno startēt pasaules rallija čempionātā. Foto: LMT komandas twitter konts

Šajā klasē sportisti varēs braukt tikai ar ''Subaru Impreza STR12'' automašīnām, kuras sagatavos beļģu ''Symtech Racing'' komanda. Šīs klases dalībniekiem sava meistarība būs jāapliecina sešos posmos, no kuriem četri pārklāsies ar PWRC - Portugālē, Grieķijā, Vācijā, Itālijā, Francijā un Spānijā. Līdz ar to pirmais LMT komandas starts paredzēts Portugāles WRC rallijā, kas norisināsies no š.g. 29. marta līdz 1. aprīlim. Kā atzina Pēteris, tad šobrīd pēc neoficiālas informācijas šajā klasē dalību apstiprinājušas sešas ekipāžas.

Kā jau iepriekš intervijā Go4speed atzina komandas preses sekretārs Normunds Avotiņš ''tad Andis ar Pēteri Latvijā ir izdarījuši visu, ko var izdarīt, tāpēc atliek tikai viena iespēja - jāskatās tālāk un plašāk."

"Mēs jau labu laiku skatāmies pasaules rallija virzienā," preses konferenci iesāk Andis Neikšāns. "Jāsaka, ka esam atraduši ļoti labu iespēju. Varu atklāt, ka šogad startēsim jaunizveidotajā "Rally Class", kur brauksim ar "Subaru" automašīnu. Šī būs ''Symtech Racing'' komanda, kura pagājušajā gadā uzvarēja PWRC čempionātā (to paveica Haidens Padons). Visi braucēji, kas brauks šajā seriālā, startēs ar vienādām automašīnām. Galvenā motivācija šim seriālam ir galvenā balva - pieci pilnībā apmaksāti posmi 2013. gadā ar "Subaru R4" automašīnu (otrā vieta tiks pie diviem rallijiem ar N grupas automašīnu, bet trešās vietas ieguvējs varēs piedalīties vienas dienas testos ar ''Subaru Impreza R4''). Noteikti centīsimies izmantot šīs komandas profesionalitāti (it īpaši regulējumos), jo viņai ir liela pieredze pasaules rallijos. Domāju, ka cīņas būs ļoti interesantas."

Kā atzina Dzirkals, tad pie izcīnītajiem punktiem rallija noslēgumā (šīs klases uzvarētājs iegūs 25 punktus) papildus varēs nopelnīt punktus par uzvarām ātrumposmos. Tas braucējs, kurš kādā rallijā izcīnīs vaisvairāk uzvaru ātrumposmos, papildus nopelnīs trīs punktus. Otraia labākais tiks pie diviem punktiem, bet trešajai vietai pienāksies viens punkts.

Papildus startiem WRC, Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda piedalīsies arī visos Latvijas rallija čempionāta posmos. Māris Neikšāns un Ringolds Bērziņš plāno startēt abos čempionāta ziemas posmos - "Winter Raly" Lietuvā un "Rallijā Sarma", kā arī - "Rallijs Kurzeme" un "Rallijs Latvija". Savukārt Andi Neikšānu un Pēteri Dzirkalu būs iespējams redzēt startējot Talsu un Madonas rallijos, kā arī "Rally Estonia", Igaunijā.

Vēlāk piedāvāsim jums nelielu interviju ar Pēteri Dzirkalu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png