Rallijā Sarma uz starta izgāja 25 gadus vecais poļu rallija braucējs Jakubs Matulka, kurš pērn kļuva par Polijas rallija čempionu. ''Mēs centīsimies būt ātri un cīnīties par iespējami labāko rezultātu. Pāri visam ceru, ka tas būs labs rallijs – gan mums, gan, pats galvenais, līdzjutējiem, kuri varēs lieliski pavadīt laiku un izbaudīt ne tikai mūsu braukšanu,'' pirms rallija portālam Go4speed teica poļu braucējs.
Rallijs Matulkam aizritēja izcili – uzvarot visos ātrumposmos, poļu braucējs svinēja pārliecinošu uzvaru.

Foto: www.facebook.com/jakubmatulkarally
Pēc rallija Matulka portālam Go4speed slavēja rallija organizāciju, kā arī atzīmēja fanus.
''Rallijs mums izvērtās ļoti labs. Esmu apmierināts ar rezultātu, bet galvenais – tā bija lieliska treniņu sacīkste un svarīga daļa no mūsu sagatavošanās sezonai. Man ļoti patika ātrumposmi – tie bija prasīgi, un mēs izbaudījām katru nobraukto kilometru. Domāju, ka kopumā rallijs bija lielisks pasākums gan līdzjutējiem, gan sportistiem,'' sarunā ar portālu stāsta Jakubs Matulka, kurš vēlreiz atzīmēja lieliskos testus Cēsu pusē, kas viņam ļāva ļoti labi sagatavoties šim rallijam.
.jpg)
Foto: Raimonds Volonts
Jautāts, kā viņam patika pats rallijs un ko viņš var teikt par daudzajiem līdzjutējiem, Matulka piebilda, ka ''Atmosfēra rallijā bija fantastiska, un interese par ralliju – milzīga. Varēja redzēt, ka rallijs Latvijā ir ļoti populārs un ka līdzjutēji patiesi dzīvo un elpo līdzi šim sportam,'' tā Matulka, kurš atklāja, ka, visticamāk, viņš šogad Latvijā vairs nestartēs. ''Mūsu starts ''Rally Sarma'' galvenokārt bija daļa no sagatavošanās sezonai, kurai mums ir citi mērķi.''
Rallija rezultāti:









