Mīkem pārliecinoša uzvara Portugāles rallija čempionāta 1.posmā

Go4speed 25.02.2024 - 00:53 Mīkem pārliecinoša uzvara Portugāles rallija čempionāta 1.posmā
Kris Mīke. Foto: Hyundai Portugal

Bijušais WRC braucējs Kris Mīke sestdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru rallijā Rali Serras de Fafe, kas bija Portugāles rallija čempionāta 1.posms.

Mīke bija ātrākais deviņos no 11 ātrumposmiem, kas finišā viņam ļāva par minūti un astoņām sekundēm apsteigt vairākkārtējo Portugāles rallija čempionu Armindo Araužo. Trešais palika Marko Bulasija. Atgādināsim, ka pērn Mīke Portugāles čempionātā piedalījās sešos rallijos, kur četros no tiem tika svinētas uzvaras.

Uz starta izgāja arī lietuvietis Martinas Samsonas (Škoda Fabia N5), kurš gan otrajā dopā bija spiests izstāties. Sportists trasē atgriezās pēc Rally2 sistēmas, taču sestdienas trešajā dopā viņš vēlreiz izstājās.

Pagājušajā gadā šis rallijs tika aizvadīts ERČ ietvaros, un toreiz ātrākais bija Haidens Padons. 12.vietā ar ''Škoda Fabia RS Rally2'' finišēja Mārtiņš Sesks/Renārs Francis.