profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Noivils Beļģijas rallijā ar 'BMW M3 E30' izcīna pārliecinošu uzvaru savā klasē (VIDEO)

Go4speed 05.12.2022 - 00:05 Noivils Beļģijas rallijā ar 'BMW M3 E30' izcīna pārliecinošu uzvaru savā klasē (VIDEO)
Tjerī Noivils. Foto: Juha Bos

Beļģu rallija braucējs Tjerī Noivils ar ''BMW M3 E30'' automašīnu izcīnījis uzvaru savā klasē Beļģijas rallija čempionāta desmitajā posmā, rallijā Spa. Finišā Noivils, neskatoties uz piecu minūšu sodu, tuvāko sekotāju Tomasu Delrezu (''Renault Clio RS'') apsteidza par piecarpus minūtēm, bet trešās vietas ieguvējs Fostins Lahijs (''Renault Clio RS'') zaudēja desmit minūtes.


Stefans Lefevre. Foto: Juha Bos

Uzvaru absolūtajā ieskaitē izcīnīja pieredzējušais Stefans Lefevre (''Citroën C3 Rally2''), kurš ir šī gada Beļģijas rallija čempions. 20,5 sekundes viņam zaudēja Japānas WRC rallija uzvarētājs WRC2 Open klasē Gregoirs Munsters (''Hyundai i20 N Rally2''), bet gandrīz četrarpus minūtes atpalika Sedriks De Seko (''Citroën C3 Rally2''). Noivils absolūtajā ieskaitē finišēja sestajā vietā.

Pēc 12.ātrumposma trešais bija bijušais F1 pilots, divkārtējā F1 čempiona Maksa Verstapena tēvs Jos Verstapens (''Citroën C3 Rally2''), taču pēc 13.dopa Jos atkrita uz 46.vietu.


''Ferrari 308 GTB Gr.4 Michelotto''. Foto: Juha Bos

Pēc otrā ātrumposma trešajā vietā bija Gino Buks, kura stūrmanis bija bijušais Noivila stūrmanis Nikolā Žilsū. Taču Shakedown posmā, kurā bija sniegs un ledus, Buks avarēja un sasita ribas, un tas sportistam pēc otrā dopa sāpju dēļ lika izstāties.

Noivila komandas LifeLive automašīna

Kā pēc rallija atzina Noivils, tad nākamgad viņa kompānijas LifeLive automašīna ''BMW M3 E30'' būs pieejama uz īri.

Rallija rezultāti:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: