Sarmas rallija uzvarētājs ātrākais Somijā, Sesks uz starta neiziet

Go4speed 16.05.2022 - 22:31 Sarmas rallija uzvarētājs ātrākais Somijā, Sesks uz starta neiziet

Ar somu sportista Tēmu Asunmā uzvaru noslēdzies Somijas rallija čempionāta ceturtais posms Mad-Croc Länsirannikon rallijs.

Līdz pat priekšpēdējam ātrumposmam līderis bija pagājušā gada Somijas rallija vicečempions Miko Heikila, taču noslēdzošajā ātrumposmā Heikila Asunmā zaudēja 14 sekundes, kas kopvērtējumā viņu no pirmās vietas atsvieda uz trešo. Otrajā vietā finišēja 2021.gada Somijas čempions Emils Lindholms. Ceturtais palika igaunis Egons Kaurs. Jāatzīmē, ka Asunmā vidējais ātrums bija 126.4 km/h.

Šī Asunmā bija trešā uzvara šogad – divas izcīnītas Somijā, bet viena - rallijā Sarma.

Jau ziņojām, ka, gatavojoties Eiropas rallija čempionāta posmiem Polijā un Liepājā, šajā rallijā bija plānojis startēt arī Mārtiņš Sesks ar Renāru Franci, taču diemžēl ekipāža uz ralliju nedevās. Kā noskaidroja portāls Go4speed, tad lietuviešu komandai, kurā brauc Sesks, pēc lielajiem automašīnas pārbūves darbiem neatnāca pasūtītās elektronikas rezerves detaļas, kuras bija plānots ņemt līdzi uz Somiju. Apzinoties riskus, kuri varēja rasties, ja ir jāmaina kāda detaļa, bet nav ko nomainīt, tika pieņemts lēmums uz ralliju nedoties.