Bloks noslēdzošajā ātrumposmā notriec briedi un zaudē pirmo vietu

Go4speed 20.03.2022 - 12:32 Bloks noslēdzošajā ātrumposmā notriec briedi un zaudē pirmo vietu
Kens Bloks

Ar Brendona Semenuka (''Subaru WRX STI'') uzvaru noslēdzies Amerikas rallija čempionāta otrais posms. Pēc trīs ātrumposmiem līderis bija Trevis Pastrana (''Subaru WRX STI''), taču tad sportists pārsita riteni, kā arī cīnījās ar mitrajiem laikapstākļiem, kas pēc pirmās dienas viņu atsvieda uz ceturto vietu (+1:23.4). Tikmēr līderis pēc pirmās dienas bija Kens Bloks, kurš startēja ar ''Hyundai i20 Coupe WRC''.

Otrajā dienā Bloks turpināja palielināt pārsvaru, kas vienu brīdi sasniedza jau 52 sekundes. Taču noslēdzošajā dopā Bloks notrieca briedi, ātrumposma finišā zaudējot vairāk nekā vienu minūti. Tas ļāva triumfēt Semenukam, kurš finišā par 16,7 sekundēm apsteidza Bloku, kamēr trešais palika Berijs Makena (''Ford Fiesta WRC''). Pastrana izcīnīja ceturto vietu.

Bloka auto pēc sadursmes ar Briedi

Kena Bloka 15 gadus vecā meita Lia ar Ford Fiesta R2T izcīnīja piekto vietu O2WD klasē.