Priednieks ar bagiju izcīna devīto vietu Lietuvas rallija sacensībās

Go4speed 30.01.2022 - 13:12 Priednieks ar bagiju izcīna devīto vietu Lietuvas rallija sacensībās

• Sestdien Lietuvā startēja ziemas kausa sacensības, rallijs Ignalina. Pavisam kopā sportistiem bija jāveic astoņi ātrumposmi, kas kopā sastādīja 50,32 kilometrus.

• Uz starta izgāja 30 ekipāžas, no kurām viena bija latviešu. Ar Can-Am Maverick X3 bagiju trasē devās Artūrs Priednieks/Jānis Kirkovalds.

Rallija uzvarētājs

• Uzvarot visos astoņos ātrumposmos, pārliecinošu uzvaru svinēja Dominikas Butvilas (Škoda Fabia R5), kuram 39,4 sekundes zaudēja Vladas Jurkevičius (Škoda Fabia Rally2 evo), bet trīs minūtes un četras sekundes atpalika Martinas Samsonas, kurš trasē devās ar BMW M3 E36.

• Devīto vietu absolūti un pirmo Baja klasē izcīnīja Priednieks/Jānis Kirkovalds. Otro vietu Baja klasē ieņēma Egidijus Valeiša, kurš Artūram zaudēja minūti un septiņas sekundes.