profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Latviešu komandas sāk gatavoties jaunajai rallija sezonai (FOTO)

Mārtiņš Jankovskis 18.01.2022 - 06:56 Latviešu komandas sāk gatavoties jaunajai rallija sezonai (FOTO)
Aleksejs Lukjaņuks Prospeed testos. Foto: Rally Alūksne

Pagājušajā nedēļā un aizvadītajās brīvdienās latviešu komandas sākušas gatavoties jaunajai rallija sezonai.

Divu dienu testus Gulbenes pusē aizvadīja ''Rallyworkshop'' komanda. Kā portālam Go4speed pastāstīja Rallyworkshop komandas vadītājs Edgars Aņiščenko, tad kopā divu dienu testos piedalījās Edijs Bergmanis, Krišjānis Zintis Putniņš un Ģirts Torgans, lai arī sākotnēji bija plānots, ka varētu startēt vēl pāris ekipāžas.


Foto: Rallyworkshop

''Testos segums bija vienkārši fantastisks. Pat negaidīti labs. Kad braucām uz Gulbenes pusi, tad nekas neliecināja, ka braucam uz ziemas testiem, jo sniegs bija nokusis. 30 kilometrus pirms Gulbenes sniega jau bija padaudz, bet, nogriežoties uz zemes ceļiem, tur valdīja īsta pasaka. Lai arī sportisti brauca daudz, ne pirmajā, ne otrajā dienā viņi līdz grantij netika. Trasē bija ledus, bet gar malām kupenas. Kopumā gāja labi. Visi, kas bija atbraukuši, izbraukājās ļoti labi un visiem viss patika. Lieliski testi.''


Foto: Rallyworkshop

Aņiščenko atzina, ka "Komandas tuvākie plāni ir starts Igaunijā (Edijs Bergmanis, Kalvis Blūms, Edgars Balodis un domā vēl Arnis Alksnis), bet pēc tam ar vairākām ekipāžām plānots startēt arī Sarmas rallijā. Šobrīd grūti prognozēt, kurš tieši brauks, bet vēlmi izteikuši vairāki piloti.''


Foto: Rally Alūksne

Tikmēr Alūksnes pusē testus aizvadīja ''Prospeed'' komanda. Kā portālam Go4speed pastāstīja Prospeed komandas menedžeris Mārtiņš Druvaskalns, tad ''Testos Alūksnē piedalījās Staņislavs Travņikovs un Igors Bulancevs, kuru trenēja divkārtējais ERČ čempions Aleksejs Lukjaņuks. Ar šiem testiem Bulancevs gatavojas Krievijas rallija kausa izcīņai un Krievijas rallija čempionātam. Bez Bulanceva ar otro ''Škoda Fabia R5'' Krievijas čempionātā brauks arī Denis Rostilovs, kuru vismaz ziemas rallijos apkalposim mēs.''


Foto: Rally Alūksne

Mārtiņš atklāja, ka Lukjaņuks piedalās gandrīz visos komandas testos. ''Jā, Lukjaņuks ar mūsu komandu strādā jau no paša sākuma. Viņš ir strādājis ar Sergeju Remeņiku, Dmitriju Feofanovu, bet pagājušajā gadā un šogad viņš intensīvi strādā ar Bulancevu, piedaloties praktiski visos testos. Visi mūsu komandas braucēji ar Lukjaņuka darbu ir ļoti apmierināti un visi grib ar viņu sadarboties.''


Foto: Rally Alūksne

Arī Prospeed komanda šobrīd plāno startēt Sarmas rallijā. ''Sarmas rallijā, ja nebūs nekādu lielo izmaiņu vai citu apstākļu, tad plānojam startēt ar divām ekipāžām – ar Bulancevu un Rostilovu. Bet šobrīd tas vēl 100% nav zināms, bet plāns tāds ir.''

Lapzemē testus aizvadījusi SRT komanda, kur testos piedalījās krievu braucējs Aleksandrs Rževkins. Testos piedalījās arī pieredzējušais somu rallija braucējs Jari Ketomā, kurš trenēja krievu braucēju, gan arī testēja SRT komandas ''Škoda Fabia R5''.

Ketomā testē SRT komandas automašīnu:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: