profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Sesks pirms Beļģijas WRC izcīna uzvaru savā klasē Polijas rallijā

Mārtiņš Jankovskis 09.08.2021 - 06:05 Sesks pirms Beļģijas WRC izcīna uzvaru savā klasē Polijas rallijā
Foto: Gradzki-PhotoSport

Aizvadītajās brīvdienās startēja Polijas un Slovākijas rallija čempionāta 4.posms - MARMA Rajd Rzeszowski 2021 rallijs. Uz starta izgāja 75 ekipāžas, kuru vidū bija arī Mārtiņš Sesks/Renārs Francis, kuri startēja ar savu ''Ford Fiesta Rally4'' automašīnu. Uzvaru šajā asfalta rallijā izcīnīja čehs Eriks Cais (''Ford Fiesta Rally2''), kurš par 16 sekundēm apsteidza poli Mikolaju Marčiku (''Škoda Fabia Rally2 evo''). 13.vietu absolūti un pārliecinošu pirmo vietu ERT 2 klasē izcīnīja Sesks, kurš par nepilnām divām minūtēm apsteidza Renē Dohnalu (''Peugeot 208 Rally4''). Starp visām 2WD klases mašīnām Seskam otrā vieta, polim Adamam Srokam (''Peugeot 208 Rally4'') zaudējot 15 sekundes.


Rallija uzvarētājs. Foto: Gabapix

Kā portālam Go4speed pastāstīja Seska treneris Uldis Briedis, tad aizvadītajās brīvdienās Seskam/Francim izdevās aizvadīt ļoti vērtīgu ralliju Polijā. ''Pirms Polijas rallija mēs aizvadījām arī divas testu dienas – vienu dienu pa slapju, otru dienu pa sausu trasi. Testu apstākļi bija ļoti līdzīgi tiem, kādi apstākļi mūs sagaidīs Beļģijas WRC – kalnains un nelīdzens ātrumposms ar iekšmalu griešanu,” stāsta Uldis Briedis.


Foto: No komandas personīgā arhīva

''Ja runājam par pašu ralliju, tad pirmā diena bija lietaina, kā rezultātā trase bija dubļaina. Pirms starta sarunājām, ka lēnām kāpināsim tempu, lai nav kļūdas un lai varam savākt nepieciešamos kilometrus. Jā, tobrīd absolūtajā ieskaitē Mārtiņš piekāpās diviem poļu braucējiem ar Rally4 tehniku, taču otrajā dienā, kad trase bija sausa, Mārtiņš soli pa solim kāpināja tempu, kas beigās jau bija tāds, kas būtu pietiekams, lai cīnītos par ātrumposmu uzvarām Beļģijas WRC. Uzskatu, ka sagatavošanās plānu esam izpildījuši ļoti labi, jo padevās gan labi treniņi, gan pašas sacensības.''


Foto: No komandas personīgā arhīva

Atgādināsim, ka Beļģijas WRC posmā RC4 klasē uz starta bez Seska/Franča ekipāžas izies vēl 23 ekipāžas, savukārt JWRC klasē par uzvaru cīnīsies sešas ekipāžas.

Rallija rezultāti:


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png