profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Gorbans savā 200.rallijā izrauj uzvaru 'Samsonas rally Rokiškis'

Go4speed 07.08.2021 - 21:24 Gorbans savā 200.rallijā izrauj uzvaru 'Samsonas rally Rokiškis'
Foto: Andrius Stanys

Ar ukraiņu sportista Valērija Gorbana (''Mini John Cooper Works WRC'') uzvaru sestdien noslēdzās Lietuvas rallija čempionāta trešais posms. Pēc pirmās dienas līderis bija viens no rallija organizatoriem Martinas Samsonas (''Ford Fiesta N5''), kuram 24 sekundes zaudēja Vladas Jurkevičius (''Škoda Fabia Rally2 evo''), bet 31 sekundi atpalika Gorbans.

Pēc diviem posmiem līderis bija Vaidotas Žala (''Škoda Fabia R5''), taču trešajā dopā Žalas ekipāža saslīdēja un lielā ātrumā ar mašīnas priekšu trāpīja pa sienas rulli. Lai arī ekipāža spēja finišēt, pēc finiša tā bija spiesta izstāties radiatora defekta dēļ.


Foto: Alfonsas Rakauskas

Otrajā dienā Gorbans sāka ķert Samsonasu, kur pēc 12.dopa ukraiņu braucējs kļuva par līderi. Nākamajos trīs posmos ātrākais bija Samsonas, kurš pirms noslēdzošā dopa tikai par 0,3 sekundēm bija priekšā Gorbanam. Pēdējā 16.posmā abi braucēji gāja uz pilnu banku, kur šoreiz ātrākais bija Gorbans, kurš, rallijam beidzoties, par 3,3 sekundēm apsteidza Samsonasu, bet trešā vieta - Jurkevičiusam.


Foto: Samsonas Rally Rokiškis

Sestā vieta absolūti (piekāpjoties tikai R5 un WRC braucējiem) un pārliecinoši pirmā vieta klasē Jānim Vorobjovam un Ivo Pūķim, kuri otrās vietas ieguvēju Ramūnu Čapkausku apsteidza par gandrīz pusotru minūti. 2WD klasē pārliecinoši ātrākais bija Justas Tamašauskas (''BMW M3 E46 Compact''), kurš skatītājus priecēja ar ātru un skaistu braukšanu.


Žalas tramplīns šogad pulcēja vairākus tūkstošus skatītāju. Foto: Edgars Andžāns

Jāsaka, ka, lai arī abas dienas lija lietus un brīžiem pūta spēcīgs vējš, ralliju klātienē vēroja ārkārtīgi daudz skatītāju.


Foto: Samsonas Rally Rokiškis

Rezultāti:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png