Rallijsprintā Cēsis uzvaru svin Māris Neikšāns

Go4speed 01.08.2021 - 22:16 Rallijsprintā Cēsis uzvaru svin Māris Neikšāns

Ar Māra Neikšāna un Anrija Jesses (Ford Fiesta NRC) uzvaru svētdien noslēdzās rallijsprints Cēsis, kas sportistus sagaidīja ar ātriem un skaistiem ceļiem. Lai arī Neikšāna ekipāža kopā sodos nopelnīja 40 sekundes, finišā tai par desmit sekundēm izdevās apsteigt Ralfu Sirmaci/Jāni Sokolovu (Mitsubishi Lancer Evo X). Trešo vietu izcīnīja Krišjānis Zintis Putniņš/Mārtiņš Puriņš, kuri pirms noslēdzošā dopa Sirmača ekipāžai zaudēja vien sekundi, taču noslēdzošajā posmā Sirmacis Putniņa ekipāžu apsteidza par sešām sekundēm.

Ilgu laiku otrajā vietā turējās Edijs Bergmanis/Edgars Grīns (Mitsubishi Lancer Evolution IX), taču finišā Bergmanis, saņemot vairākus sodus par neveiktu roteri un izsistiem roteriem, atkrita uz ceturto pozīciju, Neikšānam zaudējot gandrīz minūti. Piektā vieta Elvisam Hermanim/Gatim Veilandam (Ford Fiesta Proto), kuri arī kopā sodos nopelnīja 50 sekundes.

RK9 klasē uzvaru svinēja Kristers Cimdiņš/Renārs Šķenders (BMW 330), RK10 klasē ātrākais bija vācietis Fabio Švarcs (Ford Fiesta Rally4) (startē zem Latvijas karoga ar LAF izsniegtu licenci), RK11 klasē nepārspēti palika Jānis Sala/Jānis Bruzinskis (Audi 90 quattro), bet RK12 klasē triumfēja Aldis Vilcāns/Daira Vilcāne.

Jāpiebilst, ka RK10 klasē ļoti atraktīvu un skaistu braukšanu demonstrēja vecmeistars Ivo Ķilpis/Artis Ceriņš, taču ceturtajā dopā ekipāža uzmeta kūleni un zaudēja daudz laika. Finišā Ķilpim piektā vieta.