profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Sesks: Uzvara Portugāles rallijā ir brīnums un veiksme

Go4speed 24.05.2021 - 00:39 Sesks: Uzvara Portugāles rallijā ir brīnums un veiksme
Foto: M-Sport

LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis pasaules rallija čempionāta Portugāles posmā izcīnīja pirmo vietu junioru ieskaitē, kas tai ļāva izvirzīties JWRC kopvērtējuma līderos.

Šīs sezonas tehniski izaicinošākais WRC posms Rally de Portugal noslēdzās svētdien Portugāles piekrastes pilsētā Matosinhos. Portugāles rallijs ir viens no tehniski smagākajiem, akmeņainākajiem un putekļainākajiem WRC posmiem. Trijās sacensību dienās Sesks un Francis mēroja divdesmit ātrumposmus 337.51 kilometru garumā.

Pilots Mārtiņš Sesks: ''Milzīgs atvieglojums, ieraugot Portugāles rallija finiša līniju. Šīs sacensības bija maksimāla izdzīvošanas taktika. Uzvara ir brīnums un veiksme, ņemot vērā, ka jau otrajā ātrumposmā saskārāmies ar dažādiem tehniskiem izaicinājumiem. Pirmās dienas finišu izšķīra izvēlētais “taupības režīms”. Rallija otro dienu sākām ar cīņassparu un centāmies atgūt taupītās sekundes, lai gan bieži ripoja akmeņi cilvēka galvas lielumā. Pietuvojāmies līderiem, trīspadsmitajā ātrumposmā viss samainījās un paši kļuvām par līderiem ar trīs minūšu handikapu. Turpinājumā centāmies izvairīties no jebkurām nepatikšanām – braucām precīzi un drošā tempā, saudzējot tehniku un lieki neriskējot, kas arī veiksmīgi izdevās, un rezultātā esam izcīnījuši pirmo vietu un izvirzījušies čempionāta kopvērtējuma vadībā.”


Foto: M-Sport

Stūrmanis Renārs Francis: ''Vērojot lielo skatītāju atbalstu te, Portugālē, jau domāju par startu Igaunijas posmā un ceru, ka epidemioloģiskā situācija Baltijas valstīs uzlabosies, un Igaunijas trases malā atkal redzēsim Latvijas karogus.''

Nākamās sacensības no 15. līdz 18.jūlijam noritēs tepat Igaunijā, bet čempionāta noslēdzošie posmi notiks Beļģijā (13.-15.augustā) un Spānijā (14.-17.oktobrī).

Kopvērtējums:


Informāciju sagatavoja:
Ieva Hmieļevska
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png