profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Mīke startēs ar latviešu SRT komandas 'Škoda Fabia R5'

Go4speed 21.01.2021 - 10:46 Mīke startēs ar latviešu SRT komandas 'Škoda Fabia R5'
Kriss Mīke. Foto: Ivo Nesrovnal

Bijušais WRC pilots Kriss Mīke, kurš nesen debitēja Dakaras rallijā, nākamajās brīvdienās startēs rallija sacensībās Katarā, kas būs Tuvo Austrumu rallija čempionāta pirmais posms. Kā ziņo portāls DirtFish, tad piecu WRC posma uzvarētāja rīcībā būs latviešu SRT komandas sagatavotā ''Škoda Fabia R5'' automašīna.

Zināms, ka Mīkes galvenais konkurents būs Nasers Al-Atija, kurš šajā rallijā iepriekš uzvarējis 14 reizes.

''Kāds pienāca pie manis un uzjautāja, vai man būtu interese piedalīties šajā rallijā. Pajautāju savam stūrmanim Sebam Māršalam, un viņš atbildēja, ''Kāpēc gan nē''. Mani šobrīd interesē Dakaras puse, un tas ir kross, ko es labprāt izpētītu tālāk. Bet, kāpēc gan lai neizmēģinātu spēkus Tuvo Austrumu rallijā? Tas ir klasiskais rallijs, kas man ir labi zināma lieta. Kāpēc gan neiziet un nostāties pretim Al-Atijam? Varbūt viņi atrada kādu pietiekami stulbu, lai dotos un cīnītos ar Naseru Al-Attiju. Nebraukšu tur, lai mēģinātu viņu pārspētu, bet darīšu visu, ko varēšu. Viņš šos ceļus gadu gaitā labi iepazinis, tāpēc lielas cerības neloloju,'' tā Kriss Mīke.

Jāpiebilst, ka Mīkem nav liela pieredze ar R5 mašīnām, jo šis būs tikai sportista trešais rallijs ar R5 automašīnu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png