profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Cīņa par čempiontitulu beidzas ar avāriju

Go4speed 21.11.2020 - 19:15 Cīņa par čempiontitulu beidzas ar avāriju
Foto: Bruno Sohier

Neveiksmi noslēdzošais Itālijas rallija čempionāta posms Tuscan Rewind beidzies vienam no ātrākajiem itāļu braucējiem Simonem Kampedelli. Šajā posmā tika noskaidroti Itālijas rallija čempionāta čempioni, kā arī Itālijas grants rallija čempioni. Tieši par grants rallija čempiontitulu cīnījās Simone Kampedelli.


Foto: Bruno Sohier

Pēc trīs posmiem itāļu sportists bija trešais, 6,6 sekundes atpaliekot no pirmās pozīcijas, taču ceturtajā dopā viens no pieredzējušākajiem itāļu braucējiem piedzīvoja avāriju, tādējādi zaudējot iespēju pacīnīties par čempiontitulu. Uzvaru rallijā svinēja Bolīvijas sportists Marko Vilkinsons Bulasija, kurš šobrīd ir līderis pasaules rallija čempionāta WRC3 klasē. Otrais finišēja Andrea Krugnola. Astotais palika viens no ERČ dalībniekiem Emīls Lindholms.

Tāpat neveiksmīgi rallijs beidzās Ģiandomeniko Basso, kurš pirms šī posma bija Itālijas rallija čempionāta līderis. Vairākkārtējais ERČ un Itālijas rallija čempions noslēdzošajā posmā, tobrīd ieņemot trešo vietu, piedzīvoja izstāšanos.

Jāpiebilst, ka arī pirms gada Simone Kampedelli šajā pašā rallijā piedzīvoja avāriju.

Rallija rezultāti:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png