profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Sesks: Pēc 'Samsonas Rally' droši varam virzīties uz pasaules JWRC čempionāta virsotni

Go4speed 03.08.2020 - 00:06 Sesks: Pēc 'Samsonas Rally' droši varam virzīties uz pasaules JWRC čempionāta virsotni
Foto: Raimonds Volonts

LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis nedēļas nogalē aizvadīja pirmo Latvijas rallija čempionāta posmu “Samsonas Rally”, izcīnot pirmo vietu 2WD klasē un augsto astoto vietu sacensību kopvērtējumā, kā arī trešo vietu Latvijas rallija čempionāta ieskaitē.
 
“Samsonas Rally” pirmo dienu  M.Sesks/R.Francis noslēdza kā otrā ātrākā ekipāža starp priekšpiedziņas automašīnām, piekāpjoties konkurentam arī pasaules rallija junioru ieskaites sacīkstēs Sami Pajari/Marko Salminen par piecpadsmit sekundēm.

Otrā sacensību diena komandai sākās dinamiski – te apsteidzot, te atkal zaudējot S.Pajari/M.Salminena ekipāžai. Abu ekipāžu temps bija ātrs un cīņa līdzvērtīga līdz devītajam ātrumposmam, kad sāncenšu tehnika neizturēja. Tāpēc sacensību noslēgumā nokļūstot līderpozīcijās, treneris Uldis Briedis M.Seskam/R.Francim sacensību trasē neļāva snaust.


Foto: Raimonds Volonts

''Šīs bija pirmās sacensības, kurās veicām tik apjomīgas automašīnas regulējumu izmaiņas sacensību gaitā. Mainījām auto atsperes un pēc katras servisa zonas tiecāmies atgūt pārliecību un kāpināt tempu. Pēc devītā ātrumposma sākām savu attīstības treniņu – drošāk eksperimentējām ar regulējumiem un domās jau gatavojamies turpmākajām sacensībām. Pārliecinājāmies, ka mūsu ''Ford Fiesta Rally 4'' ir atsaucīga regulējumu izmaiņām un pielāgojas dažādiem braukšanas stiliem. Kopumā sacensībās ieguvām daudz jaunas informācijas gan braukšanas tehnikas, gan automašīnas regulējumu pilnveidošanai, un varam droši virzīties uz pasaules junioru rallija čempionāta virsotni,” komentē “LMT” Autosporta Akadēmijas pilots Mārtiņš Sesks

Pēc  divām nedēļām M. Seska/R. Franča ekipāžai paredzēts starts otrajā Latvijas rallija čempionāta ieskaites posmā – “Rally Liepāja”, kam sekos  pasaules rallija čempionāta ieskaites posmi Igaunijā (4.-6.septembrī), Vācijā (15.-18.oktobrī) un Sardīnijā (29.oktobrī -1.novembrī).

Informāciju sagatavoja:
Ieva Hmieļevska

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png