profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Sesks: ''Nenokārtotās attiecības' ar lietuviešu ekipāžu risināsim arī 'Samsonas Rally''

Go4speed 30.07.2020 - 11:48 Sesks: ''Nenokārtotās attiecības' ar lietuviešu ekipāžu risināsim arī 'Samsonas Rally''
Publicitātes foto

LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža M. Sesks/R. Francis nedēļas nogalē aizvadīs pirmo Latvijas rallija čempionāta ieskaites posmu “Samsonas Rally”, kas no 31.jūlija līdz 1.augustam norisināsies Lietuvas ziemeļaustrumos, Rokišķu un Zarasai apkārtnē.  

Sacensībās iekļauti 16 ātrumposmi ar kopējo distanci 140 km, un sportistiem tā būs atgriešanās jau zināmajos Rokišķu apkārtnes posmos, kā arī jaunajos ātrumposmos Zarasai apkārtnē. 

Gaidāmās sacensības dos iespēju mērot spēkus ne vien ar Latvijas un Lietuvas rallija čempionāta ieskaites dalībniekiem, bet neitrālos apstākļos arī ar somu ekipāžu Sami Pajari/Marko Salminens, kura konkurē ar Sesku un Franci pasaules rallija čempionātā junioriem. Šā gada pirmajā pasaules rallija čempionāta posmā Zviedrijā M. Sesks/R. Francis izcīnīja otro vietu, bet  S.Pajari/M.Salminens palika ceturtie. 
   
''Šajās sacensībās mēģināsim vēl labāk pielāgoties savam ''Ford Fiesta Rally4'' un mazināt agresīvo iegriešanu līkumos, lai iegūtu lielāku izejošo ātrumu. Soli pa solim pildīsim uzdevumus, lai nokļūtu pasaules rallija čempionāta TOP 3. Nenoliegšu, ka rallijā “Žemaitija 2020” ''nenokārtotās attiecības'' ar  lietuvieša Justas Tamašauskas ekipāžu, kura brauc ar krietni jaudīgāko BMW M3,  risināsim arī “Samsonas Rally”, jo startēsim līdzās – attiecīgi ar 33. un 34. numuru,'' komentē LMT Autosporta Akadēmijas pilots Mārtiņš Sesks

Pēc  divām nedēļām M. Seska/R. Franča ekipāžai paredzēts starts otrajā Latvijas rallija čempionāta ieskaites posmā – “Rally Liepāja”, kam sekos  pasaules rallija čempionāta ieskaites posmi Igaunijā (4.-6.septembrī), Vācijā (15.-18.oktobrī) un Sardīnijā (29.oktobrī -1.novembrī).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png