profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Žalam pārliecinoša uzvara Žemaitijas rallijā, Vorobjovs otrais

Go4speed 12.07.2020 - 10:31 Žalam pārliecinoša uzvara Žemaitijas rallijā, Vorobjovs otrais
Foto: Agrorodeo Dakar

Ar pārliecinošu Vaidotas Žalas/Andra Mālnieka (Skoda Fabia R5) uzvaru sestdien noslēdzās Žemaitijas rallijs. Ekipāža bija ātrākā 11 no 13 ātrumposmiem (vienu posmu atcēla, bet vienā dopā ātrākais bija Jānis Vorobjovs). Otro vietu sīvā cīņā izcīnīja Jānis Vorobjovs/Ivo Pūķis, kuri par sešām sekundēm apsteidza Giedriusu Notku. Ceturtais - Vitautas Švedas, kurš šajā rallijā brauca ar Neiksans Rallysport komandas Mitsubishi Lancer Evo X automašīnu.


Foto: Agrorodeo Dakar

Pirmajā sekcijā sportistiem bija jāveic četri ātrumposmi, kurus visātrāk veica Vaidotas Žala ar Andri Mālnieku (Skoda Fabia R5). Tobrīd viņu pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem Jāni Vorobjovu/Ivo Pūķi (Mitsubishi Lancer Evolution) bija 43 sekundes. Trešais bija Giedrius Notkus (Mitsubishi Lancer Evolution IX), kurš atpalika 47 sekundes. Ceturtais pēc pirmās sekcijas bija Vitautas Švedas, kurš atpalika +1:42.95. Maxi 2WD klasē pēc četriem ātrumposmiem līderi bija Mārtiņš Sesks/Renārs Francis (Ford Fiesta Rally4), kuriem četras sekundes zaudēja Tamašauskas (BMW M3).


Foto: Alfonsas Rakauskas Photography

Diemžēl otrajā posmā izstājās Dominikas Butvilas (Skoda Fabia R5), kurš pēc pirmā ātrumposma bija trešais. Vēlāk sportists atgriezās trasē un turpināja braukt bez ieskaites.


Foto: Alfonsas Rakauskas Photography

Pēc otrās sekcijas pieciem ātrumposmiem Žala palielināja savu pārsvaru, kamēr uz otro vietu bija pakāpies Notkus, kurš tobrīd par piecām sekundēm apsteidza Vorobjovu. Tikmēr sīva cīņa turpinājās Maxi 2WD klasē, kur Sesks tobrīd Tamašausku apsteidza par trīs sekundēm.


Foto: Martins Sesks Rally

Arī noslēdzošās sekcijas četros ātrumposmos Žala ar Skoda Fabia R5 bija neapturams, kurš tādējādi izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Otro vietu izcīnīja Vorobjovs, bet trešais palika Notkus. Jāpiebilst, ka 11.posmā Notkus Vorobjovam zaudēja 19 sekundes (vienā no līkumiem Notkus lielā ātrumā izlidoja pļavā). Maxi 2WD klasē pirms noslēdzošā ātrumposma līderis bija Sesks, kamēr Tamašauskas atpalika divas sekundes. Taču pēdējā ātrumposmā Mārtiņš lietuvietim zaudēja septiņas sekundes, tādējādi finālā atkrītot uz otro vietu. Starp priekšpiedziņām Mārtiņš bija ātrākais. Trešo vietu izcīnīja Simaška, kurš Tamašauskam zaudēja minūti un 46 sekundes.

Rallija rezultāti:
1. flag 
Žala/Mālnieks
Škoda Fabia R5 

2. flag Vorobjovs/Pūķis
Mitsubishi Lancer Evo
+1:24.5
3. flag Notkus/Strižanas
Mitsubishi Lancer Evo IX 
+1:30.8
4. flag Švedas/Sakalauskas
Mitsubishi Lancer Evo X +3:36.3
5. flag Kocik/Wach
Ford Fiesta R5 +4:28.8
6. flag Tamašauskas/Šmigelskas  
BMW M3 E46 Compact +4:50.9
7. flag Sesks/Francis
Ford Fiesta Rally4 +4:56.7
8. flag Malaševičius/Varža
Mitsubishi Lancer Evo X
+5:02.9

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png