profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Tanaks: Tas bija apburoši redzēt vectēvus un vecmāmiņas ar mazbērniem pārbraucienos

Go4speed 09.07.2020 - 00:17 Tanaks: Tas bija apburoši redzēt vectēvus un vecmāmiņas ar mazbērniem pārbraucienos
Ots Tanaks

Ar pārliecinošu Ota Tanaka uzvaru sestdien noslēdzās Viru rallijs. Tanaks (Hyundai I20 Coupe WRC) bija ātrākais sešos no septiņiem ātrumposmiem, savu tuvāko sekotāju Georgu Grosu (Ford Fiesta WRC) apsteidzot gandrīz par divām minūtēm.

Pēc uzvaras izcīnīšanas Ots Tanaks īpašu paldies veltīja faniem, kuri atbalstīja viņu trasē un pārbraucienos. ''Parasti, kad Igaunijā piedalies vietējās sacensībās, tu redzi cilvēkus ātrumposmos, bet jūs neredzat viņus nākot ārā no savām mājām, lai skatītos uz sportistiem pārbraucienos,'' portālā DirtFish saka Ots Tanaks.


Foto: Ernests Dinka

''Tas bija apburoši redzēt tik daudz cilvēkus, tik daudz vectēvus un vecmāmiņas kopā ar mazbērniem, kuri nāca ārā no savām mājām, lai redzētu, kas notiek un kā viņiem garām brauc automašīnas. Daudziem cilvēkiem tas bija ilgs laiks (pandēmijas laiks), tāpēc viņiem bija patīkami redzēt kaut ko atšķirīgu no viņu ikdienas. Domāju, ka tā visiem bija jauka diena,'' nobeidz Tanaks.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png