profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Dakaras rallija tehniskās vienības sāk ceļu uz Peru

Go4speed 26.11.2018 - 23:35 Dakaras rallija tehniskās vienības sāk ceļu uz Peru
Foto: France Sport TV

Pēdējos desmit gadus visi Dakaras rallija dalībnieki no Eiropas novembra beigās pulcējas Francijas ostā Le Havrē, lai pēc tam ar kuģi dotos uz Peru, kur plānots, ka gala mērķis tiks sasniegts 3.-4.janvārī. Vispirms visas tehniskās vienības Francijā izgāja tehniskās pārbaudes, bet pēc tam gatavojās tālajam ceļam.


Foto: Dakar.com

Šogad pavisam kopā ar kuģi tiks transportētas gandrīz 270 tehniskās vienības, neskaitot tās mašīnas, kas jau atrodas pāri okeānam. Tāpat vēl ceļu uz Peru veiks 79 vieglās automašīnas, 169 tehniskās palīdzības mašīnas, 59 automašīnas, kas paredzētas žurnālistiem, kā arī 30 spēkrati, kas paredzēti Dakras rallija organizatoriem.


Foto: Dakar.com

Kā jau ierasts, tad vieni no pirmajiem, kas sasniedza Le Havres ostu, bija Kamaz komandas smagās automašīnas, kas ieradās no Tatarstānas. Dakar.com ziņo, ka Le Havres ostu sasniegusi arī Moldovas pilota Bjambacoga Udikū Can-Am spēkrats. Tiek ziņots, ka, lai nogādātu šo automašīnu ostā, tā ar tehnisko atbalsta mašīnu 21 dienā kopā veica gandrīz 12 000 kilometrus. Brauciena laikā auto šķērsoja Mongoliju, Kazahstānu, Krieviju, Ukrainu, Ungāriju, Poliju, Vāciju, Beļģiju un Franciju.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: