profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Oficiāli: Lēbs startēs Dakaras rallijreidā

Go4speed 29.09.2015 - 10:44 Oficiāli: Lēbs startēs Dakaras rallijreidā

Dakaras rallija sapņu komanda - Sebastjans Lēbs, Karloss Sainss, Stefans Peteransels  un Sirils Desprē

Deviņkārtējais pasaules rallija čempions (WRC) Sebastjans Lēbs kopā ar savu ilggadējo stūrmani Danielu Elenu nolēmuši piedalīties jaunā izaicinājumā un 2016.gadā abi nolēmuši startēt Dakaras rallijreidā.

Lēbs, kurš beidzis aktīvās gaitas WRC rallijā un šobrīd sekmīgi startē WTCC čempionātā, startēs ar jauno ''Peugeot 2008DKR16'' automašīnu. Pavisam kopā Peugeot uz starta izies ar četrām ekipāžām. Bez pieminētā Lēba startēs arī Karloss Sainss, 11-kārtējais Dakaras rallija uzvarētājs Stefans Peteransels un pieckārtējais uzvarētājs motociklu ieskaitē Sirils Desprē.


Lēbs testos. Publicitātes foto


''Dakara ir pavisam kaut kas savādāks, ko daru šobrīd,'' iesāk 78 WRC ralliju uzvarētājs Sebastjans Lēbs. ''Tas būs garš rallijs divu nedēļu garumā, kur jābūt izturībai gan braucējam, gan mašīnai. Testos biju ļoti pārsteigts, izbraucot ar šo Dakaras automašīnu, kas man bija jauna pieredze. WRC tu brauc un apbrauc katru šķērsli, bet šeit tu droši viņiem vari braukt pāri. Tas prasīs zināmu laiku, kamēr pieradīšu pie tā. Tāpat WRC mums bija ļoti sīki un precīzi pieraksti, bet šeit ceļš ir jāmeklē pašam. Vēl kas pats interesantākais, tad šī būs pirmā reize, kad sacensībās braukšu ar dīzeļdzinēju. Būs daudz jaunu lietu, kuras man būs jāiemācās, taču esmu ieinteresēts to darīt.''


Foto: motorsport.com

Atgādināsim, ka 2016.gada Dakaras rallijā, kas sāksies 3.janvārī, ar ''MINI ALL4 Racing'' automašīnu startēs vēl viens bijušais WRC pilots Miko Hirvonens.

Jāatzīmē, ka 3.oktobrī Lēbs startēs Marokas rallijreidā, kur viņš sacensībās pirmo reizi startēs ar jauno ''Peugeot 2008DKR16'' automašīnu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png