profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Bakeruds atklāj savas smagākās avārijas remonta izmaksas

Go4speed 26.04.2019 - 10:51 Bakeruds atklāj savas smagākās avārijas remonta izmaksas
Bakeruda auto pēc avārijas

Pasaules rallijkrosa čempionāta posmā Abū Dabī smagu avāriju lielā ātrumā piedzīvoja Andreas Bakeruds un Timijs Hansens. Brīdī, kad Hansens atgriezās no džokera apļa, viņa sānos spēcīgi ieskrēja Bakeruds, kurš tobrīd brauca pa pamattrasi. Tiek ziņots, ka avārijas brīdī spēkrati braukuši ar apmēram 170 km/h lielu ātrumu.

Deviņu dienu laikā Timija Hansena mehāniķi salaboja sportista auto. Arī Bakeruda auto ir salabots un gatavs startam. Kādā no saviem video Bakeruds pastāstīja, kā šī avārija izskatījās no viņa redzespunkta.


''Šī bija pati trakākā avārija, kādu jebkad biju piedzīvojis. Man padevās labs starts, kur sekoju Timijam Hansenam. Biju gatavs apdzīt viņu, tāpēc gaidīju savu iespēju. Brīdī, kad tuvojos starta finiša līnijai, par 110% biju pārliecināts, ka tas ir finišs. Taču tā nebija, un mums sekoja smaga avārija. Šī trase ir nedaudz garāka par citām trasēm, tāpēc šeit, nobraucot trīs apļus, sajūtas ir tādas, it kā tu būtu nobraucis četrus apļus. Mans iekšējais pulkstenis teica, ka tagad ir finišs. Diemžēl Hansenu pamanīju sev blakus vien īsi pirms sadursmes,'' saka Andreas Bakeruds.

Norvēģis atklāja, ka avārijas izmaksas viņam sastādīja 60 000 eiro. ''Pēc avārijas man bija sāpes mugurā, kaklā, kājās, bet esmu priecīgs, ka nebija nekādu citu savainojumu. Mans sezonas ierobežotais budžets tiešām ir ierobežots. Absolūti nebiju plānojis doties uz pirmo posmu, sasist auto un iztērēt par remontu 60 000 eiro,'' nobeidz sportists.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png