profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'RallyX Nordic' turpinās Somijā, CrossCar klasē uz starta arī Baldiņš

Mārtiņš Jankovskis 27.05.2022 - 07:17 'RallyX Nordic' turpinās Somijā, CrossCar klasē uz starta arī Baldiņš
Foto: QNIGAN Rallycross Media

Šajās brīvdienās Somijā, slavenajā Kouvolas trasē, tiks aizvadīts ''RallyX Nordic'' čempionāta 3. un 4.posms. Atgādināsim, ka pirmajos divos posmos, kas notika Zviedrijā, latviešu sportists Ronalds Baldiņš, kurš startēja ar jaunu bagiju, kroskartu klasē aizcīnījās līdz pusfinālam.


Niklas Gronholms

3. un 4.posmā uz starta kopā izies vairāk nekā 100 braucēju, kuru vidū būs gan seriāla regulārie dalībnieki, gan Somijas zvaigznes. Supercar klasē uz starta izies 20 sportisti, kuru vidū būs vairāki pirmo divu posmu favorīti Johans Kristofersons, Niklas Gronholms, Ole-Kristians Veibijs, Tomas Brintesons, Sondre Evjens, Jurijs Beļevskijs, kā arī vairāki ātri somu braucēji. 15 braucēji startēs Supercar Lites klasē, 16 braucēji būs redzami 2WD Open ieskaitē, 25 sportisti cīnīsies par uzvaru CrossCar Junior ieskaitē, bet CrossCar klasē uz starta izies 20 sportisti, kuru vidū būs arī Ronalds Baldiņš.


Baldiņš Somijā

Kā portālam Go4speed pastāstīja Ronalds Baldiņš, tad "Esam Somijā, kur veiksmīgi piereģistrējāmies un lēnām iekārtojamies. Laiks šobrīd mānīgs – brīžiem līst, bet tas ir par labu mums, jo man patīk braukt pa slapju trasi. Pēc Zviedrijas posma mājās pastrādājām ar jauno bagiju, šo to palabojām, pamainījām, jo bagijs ir jauns, un man īsti kaut kas nepatika, bet vismaz šobrīd liekas, ka esam atrisinājuši šādas tādas lietas, tāpēc redzēsim, kā būs šoreiz. Protams, mēs šeit neesam atbraukuši skatīties priedēs vai vērot dabu. Dosimies trasē, lai cīnītos par katru metru un katru centimetru, jo kopvērtējums šobrīd ir blīvs, izņemot pirmo vietu, kas ir nedaudz atrāvusies. Noskaņojums ir kaujiniecisks, tāpēc dosim gāzi virsū. Jā, pēc pirmajiem diviem posmiem rokas nedaudz bija nolaidušās, bet cilvēku zvani un uzmundrinājumu vārdi dod jaunu spēku un enerģiju, tāpēc maksimāli cīnīsimies par augstākajām vietām! Paldies visiem par atbalstu.''

Supercar klases kopvērtējums:
1. Johan KRISTOFFERSSON, Volkswagen Polo RX, 57
2. Niclas GRÖNHOLM, Hyundai i20, 44
3. Mattias EKSTRÖM, Audi S1, 43
4. Anton MARKLUND, Hyundai i20, 37
5. Sondre EVJEN, Audi S1, 36
6. Ole Christian VEIBY, Audi S1, 35

CrossCar klases kopvērtējums:
1. Thomas EEK MURSTAD, Crosscar YMS, 54
2. Patrik HALLBERG, Crosscar EDGE, 39
3. Pasi PENTTINEN, Speedcar Wonder, 34
4. Elias SVENSSON, Crosscar Casmat, 29
5. Oskar ANDERSSON, Crosscar EDGE, 29
6. Ronalds BALDIŅŠ, Speedcar Wonder, 28
7. Andreas PERSSON, YMS 750, 28
8. Alex GUSTAFSSON, Speedcar, 27
9. Jimmie ÖSTERBERG, Speedcar Wonder, 26
10. Joni-Pekka RAJALA, Speedcar Xtrem, 25
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: