profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ferratum kļūst par 'World RX of Rīga' titulsponsoru

Go4speed 06.08.2021 - 16:52 Ferratum kļūst par 'World RX of Rīga' titulsponsoru
Publicitātes foto

Starptautisko autosporta sacensību organizators RA Events turpinās iepriekš uzsākto sadarbību ar finanšu kompāniju Ferratum – uzņēmums 2021. gadā ieņems FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Latvijas posmu titulsponsora pozīciju. Līdz ar to sacensības šogad notiks zem ''Ferratum World RX of Rīga'' nosaukuma. Spēku apvienošana ar Ferratum ļaus Rīgā sarīkot pasaules augstākā līmeņa sacensības, turpinot nostiprināt Latvijas posma pozīcijas World RX apritē. FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposms Biķernieku trasē šogad norisināsies 18.-19. septembrī.

“Man ir ļoti liels prieks, ka 2019. gadā uzsākto sadarbību ar Ferratum esam spējuši ne vien nostiprināt, bet pat paplašināt, sacensībām 2021. gadā nesot Ferratum vārdu. Atminos, ka tieši Ferratum bija ideja īstenot atraktīvas sacensības ārpus superjaudīgajiem Supercar auto, kurās piedalījās Jānis Baumanis un Andreas Bakeruds. Esmu pārliecināts, ka arī šogad atradīsim risinājumus, lai kopīgi īstenotu noteiktos mērķus,” par sadarbību izsakās RA Events direktors Raimonds Strokšs.

''Esmu lepns, ka Ferratum izdevies nostiprināt sadarbību ar RA Events un kļūt par pasaules rallijkrosa čempionāta posma titulsponsoru. Ferratum, līdzīgi kā rallijkrosa komandas, cieši skatās uz priekšu, lūkojot radīt jaunus tehnoloģiskos risinājumus, un tiecoties pēc pašiem augstākajiem sasniegumiem. Vienmēr esam iestājušies par labu pārmaiņām un progresam, tamdēļ liels gandarījums, ka izdevies turpināt mūsu sadarbību un ar sacensību rīkotājiem varēsim līdzdarboties laikā, kad rallijkross atrodas tā lielāko izmaiņu priekšvakarā, šogad veicot visus priekšdarbus, lai jau nākamgad iekšdedzes dzinējus varētu aizstāt auto, kas pilnībā darbojas ar elektromotoriem,” tā Ferratum vadītājs Latvijā Artis Bērziņš.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Unbedahts
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png