profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Svilim uzvara Igaunijas rallijkrosa čempionāta 3.posmā

Go4speed 25.07.2021 - 17:17 Svilim uzvara Igaunijas rallijkrosa čempionāta 3.posmā
Foto: Vāģi Racing

Sestdienas Igaunijas čempionāta 3.posmā Mārtiņš Svilis uzvarēja gan kvalifikācijas trīs braucienu summā (viena uzvara, divas otrās vietas braucienos), gan savā pusfinālā, gan arī finālā. Pārliecinošs sniegums un daudzsološa jaunā Renault Clio debijas arī Baltijas un Latvijas seriālu kontekstā.

Pavisam pretēji klājās līdzšinējam favorītam Edijam Ošam, kurš nomocījās ar savas Škoda tehnikas problēmām, plus vienā no kvalifikācijas braucieniem viņu nepielaida startam nepareizi lietota iekšējā drošības sieta dēļ. Lai kurā pusē būtu taisnība, šis ir vēl viens ieraksts Edija īpatnējo attiecību ar igauņu tehniskajiem komisāriem kolekcijā. Trīs braucienu summā viņš tikai astotais no deviņiem dalībniekiem. Pēc pusfinālā gūtās otrās vietas finālā Ošs palika bez pjedestāla – ceturtais.


Foto: Rallikross

Jānis Veģeris Supercar klasē pēc kvalifikācijas bija sestajā vietā, bet cīņa noslēdzās pusfinālā, kurā neizdevās iekļūt finālam nepieciešamajā trijniekā.

Sāpīga neveiksme TouringCar klasē vienam no galvenajiem favorītiem Kristapam Gruntem. Ar vienu trešo vietu un divām uzvarām kvalifikācijā viņš bija drošs favorīts uz uzvaru. Taču izstāšanās pusfinālā iznīcināja viņa sacīksti, un deva triecienu arī pa Kristapa pozīcijām Igaunijas čempionāta kopvērtējumā.

Klasē startēja arī Kaspars Fricsons, kurš deviņu dalībnieku konkurencē pēc kvalifikācijas bija astotais. Toties, caur pusfinālu iekļuvis finālā, izšķirošajā braucienā viņš guva ceturto vietu, pavisam nedaudz atpaliekot no pjedestāla pozīcijām.


Foto: Rallikross

Igaunijas Xtreme klasē startēja divi Latvijas braucēji – tradicionāli Jānis Baumanis un pievienojās arī Reinis Nitišs, šķiet, galvenokārt, lai trenētos cīņām svētdienas Baltijas sacīkstēm.

Pēc kvalifikācijas Nitišs bija septītais, nodrošinot vietu deviņu bagiju kuplajā A finālā. Tajā gan daudz laimes atrasts netika, finišā septītā vieta. Baumanis pēc kvalifikācijas 34 dalībnieku konkurencē bija 13. vietā, nonākot B finālā. Tajā piedzīvota izstāšanās, rezultātā posmā formāli gūta 15. vieta.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: