profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

Latvijas rallijkrosa čempionāta 2.posmā Biržos sagaidāms kupls pieteikumu skaits

Go4speed 21.07.2021 - 12:07 Latvijas rallijkrosa čempionāta 2.posmā Biržos sagaidāms kupls pieteikumu skaits
Foto: Toms Paipals Photography

Augusta mēnesis Jēkabpils novadā iesāksies ar gada gaidītāko pasākumu autotrasē “Baroni”, kad notiks Latvijas rallijkrosa čempionāta otrais posms. Jūlija sākumā Biķernieku trasē tika dots starts rallijkrosa 2021. gada sezonai. Arī šogad Salas novada Biržos autotrasē “Baroni” pulcēsies pazīstami sportisti un sniegs skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu svētdienu.

Reinis Nitišs, rallijkrosa braucējs: ''Prieks, ka varam būt trasē un braukt, nekas neapstājas, otrais Latvijas rallijkrosa čempionāta posms manās mājās, Baronos, Jēkabpils pusē. Šajā sacensību posmā nedaudz iesaistoties arī organizatoriskajā darbā, redzu, ka visi partneri ir atsaucīgi, labprāt piedalās un palīdz, lai autosports notiktu un aktivitātes atgrieztos.''


Foto: Toms Paipals Photography

''Čempionāta otrajā posmā startēs desmit ieskaites klases, sagaidām arī kuplu pieteikumu skaitu, lai trasē varētu sajust un vērot spraigas cīņas. Jāsaka gan, ka dažādi ierobežojumi paliek spēkā un tie ir jāievēro, bet rīkotāja komanda strādā pie tā, lai sacensības būtu pieejamas un baudāmas visiem. Aicinām braucējus un autosporta fanus pievienoties mums Latvijas rallijkrosa čempionāta sacensībās autotrasē “Baroni”!”

Dalībnieku reģistrācija rit pilnā sparā, bet tiek prognozēts, ka braucēju sastāvs gaidāms iespaidīgs, jo cīņas par sezonas augstāko pakāpienu norit visas sezonas garumā. Šajā gadā dalībnieku skaits klasēs ir audzis un sportisti atgriezušies spēcīgāki.

Pēdējo gadu laikā strādāts pie trases pārbūves un uzlabošanas darbiem, kas trasi padarīs ērtāku gan pasākuma apmeklētājiem, gan sacensību dalībniekiem. Pasākuma rīkotāji sola, ka šīs sacensību dienas aktivitāšu klāstu bagātinās ne tikai dinamiskas auto sacīkstes, bet arī citas izklaides kā lieliem, tā maziem.

Sacensību programma:
Svētdiena, 1.augusts
9:45 Sacensību atklāšanas ceremonija
10:00 Sacensību starts
1., 2. kvalifikācijas braucienu sērija
3. un 4. kvalifikācijas braucienu sērija
Pusfinālu braucieni
Fināls
Apbalvošanas ceremonija


Foto: Toms Paipals Photography

Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākums testētām, vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām. Ieejas biļetes sākot no 24.jūlija būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Astarte Nafta” degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Viesītē un Aknīstē. Iepriekšpārdošanas biļešu cena būs 5 EUR. Ieejas maksa sacensību dienā - 7 EUR. Pensionāriem biļetes cena iepriekšpārdošanā un sacensību dienā tikai 2 EUR. Bērniem, augumā līdz 1,5 m un 1.grupas invalīdiem – ieeja pasākumā bez maksas. Apmeklētājiem pie ieejas sacensību norises vietā būs jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas/izslimošanas sertifikāts vai iepriekš veikts, negatīvs Covid-19 tests, kā arī personu apliecinošs dokuments. Rīkotājs vēlas informēt, ka testu veikšana sacensību norises vietā netiks nodrošināta, bet aicina testu veikt 31. jūlijā, kad to iespējams izdarīt bez maksas jebkurā laboratorijā Latvijā.

24. jūlijā, autotrasē “Baroni”, norisināsies oficiālā treniņu diena pirms otrā sacensību posma, dalībnieku reģistrācija atvērta www.rallycross.lv.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Lapiņa, Biedrība “SKN sports”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png