profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Tiek atcelts arī Beļģijas RX posms

Go4speed 04.11.2020 - 14:25 Tiek atcelts arī Beļģijas RX posms
Foto: www.sparxbenelux.com

Šogad otro gadu pēc kārtas pasaules rallijkrosa čempionāta (Pasaules RX) posmam bija jānotiek Beļģijā. Sākotnēji SPA World RX OF Benalux posmam bija jānotiek 16.-17.maijā, taču tad koronavīrusa dēļ šis posms tika pārcelts uz oktobrī. Pēc tam šo posmu vēlreiz pārcēla uz 21.-22.novembri, taču trešdien noskaidrojies, ka šogad pasaules RX posms Beļģijā nenotiks.

Pašreizējā veselības situācija Beļģijā un visā Eiropā ir likusi organizatoriem pieņemt šo kopīgo lēmumu un pārcelt posmu uz nākamo gadu, kuru plānots aizvadīt 22.-23.maijā. Spa trase, IMG un FIA ļoti uzmanīgi vēroja pandēmijas progresēšanu vai attīstību, kā arī ārkārtīgi saspringto situāciju slimnīcās. Taču ņemot vērā, ka Beļģijā strauji pieaug saslimušo cilvēku skaits ar ''Covid-19'', valstī tika noteikti stingrāki ierobežojumi.

''Šis lēmums ir saistīts ar ārkārtas situāciju valstī. Lai arī komandas, kas strādāja ļoti daudz, bija gatavas pie mums atgriezties otro gadu pēc kārtas un aizvadīt sacensības aiz slēgtām durvīm, mums jāsaka, ka mūsu prioritāte ir un paliks ikviena cilvēka drošība. Šīs sacensības tiks pārceltas uz nākamo gadu. Esiet piesardzīgi, ievērojiet oficiālos drošības ieteikumus, izvairieties no nevajadzīgiem kontaktiem un rūpējieties par tuvākajiem un dārgajiem,'' teikts oficiālajā organizatoru paziņojumā.

Šobrīd pasaules RX kalendārā atlicis tikai Vācijas RX posms (12.-13.decembris).

Atgādināsim, ka pagājušajā nedēļā tika atcelts arī Beļģijas Ipras WRC rallijs.

Kopvērtējums SuperCar klasē:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png