profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Lielbritānijas RX čempionāta S1600 klases līderis Vītols gatavojas sezonas turpinājumam

Go4speed 19.10.2020 - 22:03 Lielbritānijas RX čempionāta S1600 klases līderis Vītols gatavojas sezonas turpinājumam
Roberts Vītols

Pēc atceltiem posmiem šogad tomēr paredzēts turpināt augustā iesākto Lielbritānijas rallijkrosa čempionātu jeb Piecu Nāciju BRX kausu. Atlikušajiem trim posmiem gatavojas arī Super 1600 klases kopvērtējuma līderis Roberts Vītols.

Lielbritānijas čempionāts startēja augustā Lidenhilā, taču sekojošie posmi Pembrijā un Nokhilā drīz tika atcelti, vēlāk Covid-19 ierobežojumu dēļ tika svītrots arī atlikušais posms Īrijā, Mondello Park trasē.

Jaunākie čempionāta rīkotāju paziņojumi vēsta, ka seriāls tomēr turpināsies ar dubultposmu Lidenhilā 7. un 8. novembrī un pēdējo posmu turpat Kentā pirms Ziemassvētkiem, 19. decembrī. Tas nozīmē, ka viss Lielbritānijas čempionāts šogad būs noticis vienā trasē, ko, konsultējoties ar citu trašu saimniekiem, sankcionējusi arī britu motoru sporta vadība Motorsport UK.

Vēl tiek spriests, vai un cik daudz Lidenhilas sacensības varēs apmeklēt skatītāji, taču rīkotāji uzsver, ka ierobežojumi, visticamāk, būs.

Saņemot šo ziņu apņēmību pauda arī Latvijas pārstāvja Roberta Vītola komanda, kura nu jau uzsākusi gatavošanos gaidāmajām cīņām. Roberta tēvs un komandas menedžeris Uģis Vītols skaidro: ''Patīkami, ka šobrīd mēs zinām plānotos nākamos posmus. Tas nekas, ka tie visi paredzēti Lidenhilā, jo, lai arī trase ir ātra, tā ir arī ļoti sarežģīta, kas nepieļauj kļūdas, tātad interesanta. Dubultposma programma paredz arī cīņu diennakts tumšajā laikā, prožektoru gaismā, kas būs papildu intriģējošs elements. Paredzēta uguņošana, kam vajadzētu radīt lielisku svētku sajūtu. Savukārt decembra sacīkste svētku nedēļā mums lika nosmaidīt – tas nozīmē, ka ģimenei pirmo reizi Ziemassvētki būs Lielbritānijā!”

“Mēs gatavojamies, mūsu tehnika un aprīkojums pēc pirmā posma palika Lielbritānijā, šajā ziņā esam gatavi. Tāpat paralēli vērojam situāciju un apsveram iespējamos soļus nākamajam gadam.”

Roberts Vītols sezonu augustā sāka ar uzvaru pirmajā posmā savā Super 1600 klasē. Tiesa, jau augusta sacīksti sabojāja pandēmija, jo uz cīņu netika vairāki klasē paredzētie sportisti.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png