profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Šeiders pēc avārijas ar Bakerudu: Sacensību komisāru lēmums bija pilnīgi nepareizs

Go4speed 23.09.2020 - 20:59 Šeiders pēc avārijas ar Bakerudu: Sacensību komisāru lēmums bija pilnīgi nepareizs
Bakeruds un Šeiders

Jau ziņojām, ka pasaules rallijkrosa čempionāta 6.posmā, kas svētdien notika ''Neste World RX of Rīga'' ietvaros, otrajā pusfinālā, cīnoties ar Timo Šeideru par vietu finālā, smagu avāriju piedzīvoja Andreass Bakeruds. Lai arī avārija notika lielā ātrumā, par laimi, Bakeruds guva tikai pāris zilumus un sasitumus.

Kā vēlāk komentēja Bakeruds, tad ''Pusfinālā divas reizes noķēru Šeideru, tāpēc zināju, ka man būs iespēja apdzīt viņu. Redzēju, ka vienā no līkumiem viņš par vēlu bremzē, tāpēc paņēmu platāku trajektoriju, lai pēc tam dotos iekšmalā. Tad sajutu spēcīgu triecienu mašīnas priekšā, kas pamainīja virzienu un es ar apmēram 120 km/h lielu ātrumu ielidoju barjerās. Tajā brīdī visapkārt bija mašīnas detaļas, tāpēc aizvēru acis, cerot, ka Antons Marklunds un Liams Dorans izvairīsies no manas mašīnas. Šādā ātrumā tu nekad nevari zināt, kas notiks. Trases medicīnas komanda paveica lielisku darbu, kā arī Rīgas slimnīca man veica daudz pārbaudes. Es to ļoti novērtēju. Šādos brīžos var ļoti novērtēt to darbu, ko esam paveikuši pie ''Renault Megane'' automašīnas drošības aprīkojuma, drošības jostām, mūsu hibrīdierīcēm, ķiverēm un tā tālāk - jūs dažreiz to uzskatāt par pašsaprotamu, bet tagad esmu priecīgs, ka mēs izmantojam labi pārbaudītus un ļoti kvalitatīvus drošības aprīkojumus,” tā Andreass Bakeruds.


Foto: Neste World RX of Rīga

Šeiders pēc tam, kad Bakeruds atgriezās no slimnīcas, publicēja fotogrāfija, kurā viņš bija redzams kopā ar Bakerudu, tādējādi apliecinot, ka starp viņiem domstarpību un nesaskaņu nav. Šeiders, kurš par šo avārijas izraisīšanu saņēma diskvalifikāciju, atzina, ka, viņaprāt, sods esot bijis par bargu.

''Diemžēl pēc kontakta pusfinālā ar Bakerudu mūs diskvalificēja. Bija smags brauciens un smaga cīņā ar Andreasu, bet noteikti ne ar nolūku - Bakeruds sabojāja manu aizmugurējo riteni un salauza savas mašīnas piekari, pēc kā viņš ielidoja sienā. Žēl, ka tā. Uzskatu, ka sacensību komisāru lēmums šajā gadījumā bija pilnīgi nepareizs," saka Timo Šeiders.

Video: https://www.facebook.com/GCKRX
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png