profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Nitišs: Pirmā kvalifikācija būs jaudīga, jo blakus stāvēs interesanti braucēji

Go4speed 18.09.2020 - 22:24 Nitišs: Pirmā kvalifikācija būs jaudīga, jo blakus stāvēs interesanti braucēji
Reinis Nitišs

Sestdien Biķernieku trasē ar piekto posmu turpināsies pasaules rallijkrosa čempionāta sezona. Piektdien norisinājās ''Neste World RX of Rīga'' posma starta izloze pirmajai kvalifikācijas kārtai, kas lēma, ka pirmajā iebraucienā no otrās starta vietas startēs Reinis Nitišs. Viņam blakus stāvēs Liams Dornas un Antons Marklunds, kamēr no ārmalas startēs Niklass Gronholms.

Kā pēc izlozes portālam Go4speed atzina Reinis Nitišs, tad ''Šobrīd grūti komentēt izlozi, jo mēs nezinām mūsu ātrumu trasē. Bija doma izvēlēties starta pozīciju blakus Johanam Kristofersonam, kurš būs ātrs, bet beigās izvēlējos startēt blakus Doranam. Jā, varbūt šoreiz tā izvēle nav tā labākā, jo no vienas puses blakus stāvēs pilots, kurš nav tas mierīgākais braucējs, bet no otras puses stāvēs braucējs, kurš nav tas tīrākais, bet ir kā ir. Paši izvēlējāmies un rīt jādod virsū. Pēc treniņiem sapratīsim, kur atrodamies starp visiem braucējiem un kā mēs izskatāmies, pēc kā arī domāsim kaut ko smalkāk. Bet otrā starta vieta nav slikta un tad jau redzēsim, kā mums ies.”

Pirmās kvalifikācijas izloze:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png