profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Raikonena un Alonso avārija Austrijas F1 posmā - dārgākā šajā sezonā (VIDEO)

Go4speed 19.12.2015 - 13:32 Raikonena un Alonso avārija Austrijas F1 posmā - dārgākā šajā sezonā (VIDEO)
Foto: www.f1news.ru

Šī gada Austrijas F1 posmā dubultuzvaru izcīnīja ''Mercedes'' komanda. Neveiksmīgi šīs sacīkstes iesākās un tūlīt pat arī noslēdzās Kimi Raikonenam un Fernando Alonso, kuri starp otro un trešo līkumu piedzīvoja avāriju un izstājās. Raikonens nespēja savaldīt savu formulu, kas uztriecās virsū Alonso formulai. Spāņu pilots nespēja izvairīties no sadursmes, kā rezultātā pacēlās gaisā un palika karādamies uz Raikonena formulas.

Kā ziņo f1news.ru, tad Raikonena formulai pēc šīs avārijas bija nepieciešams mainīt vairākas svarīgas detaļas un mezglus, tai skaitā arī ātrumkārbu. Tikmēr Alonso formulai bija nepieciešams mainīt formulas šasiju, kā rezultātā komanda bija spiesta zaudēt daudz plānotos uzlabojumus, kurus bija paredzēts izmantot gan sacīkstēs, gan testos.

F1Racing žurnālisti aprēķinājuši, ka, lai savestu kārtībā Alonso formulu un lai atjaunotu visus nepieciešamos mezglus, kā arī, lai nomainītu visas cietušās detaļas, ''McLaren'' bija spiesti iztērēt apmēram 2,5 miljonus eiro. Tikmēr, lai savestu kārtībā Kimi Raikonena formulu, ''Ferrari'' vienībai tas esot izmaksājis apmēram divus miljonus eiro. Līdz ar to šī avārija, kas sākotnēji izskatījās neliels sacīkšu negadījums, komandām kopā izmaksājis apmēram piecus miljonus eiro.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png