profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Aprit pieci mēneši kopš Bjanki atrodas komā, ģimene turpina gaidīt

Go4speed 10.03.2015 - 19:40 Aprit pieci mēneši kopš Bjanki atrodas komā, ģimene turpina gaidīt
Foto: www.f1fanatic.co.uk

Pagājušajā nedēļā apritēja pieci mēneši kopš 25 gadus vecais ''Marussia" pilots Žils Bjanki atrodas bezsamaņā. Nedēļu pirms jaunās F1 sezonas sākuma laikraksts Bild vēsta, ka šobrīd nav labu ziņu saistībā par Bjanki veselības stāvokli.

''Viņš joprojām ir komā. Nekādas progresa pazīmes šobrīd nav redzamas,'' vēsta laikraksts.

Atgādināsim, ka 2014.gada 5.oktobrī Japānas F1 posma laikā Bjanki piedzīvoja avāriju, ietriecoties trases malā esošajā traktorā. Šī gada sākumā sportista vecāki paziņoja, ka sportists pārvests uz Nicas slimnīcu, kurš viņš turpina cīnīties par savu dzīvību, kā arī viņš sācis rehabilitācijas terapiju.

''Bjanki joprojām ir komā,” otrdien itāļu La Gazzetta dello Sport saka sportista tēvs. “Kamēr viņš joprojām nav pamodies no komas, mums atliek tikai gaidīt. Tas prasa lielu pacietību. Ir grūti, jo jebkurā brīdī tu no slimnīcas vari saņemt sliktu zvanu. Mums jābūt stipriem. Tādiem, kāds ir Žils. Šobrīd dakteri nevar pateikt, vai viņš pamodīsies vai nē.''

Šobrīd zināms, ka Bjanki ģimeni nolīgusi advokātu. "Mēs joprojām nezinām, kā rīkosimies par notikušo atgadījumu, taču viennozīmīgi tā nebija parasta sacīkšu situācija. Ja par to kādam būs jāatbild, viņš par to atbildēs. Tur nav nekādu jautājumu."
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png