profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Izšķirošajā Folkreisa Ziemas kausa posmā atkal brauks Valters Frīdenbergs

Mārtiņš Jankovskis 02.03.2012 - 11:17 Izšķirošajā Folkreisa Ziemas kausa posmā atkal brauks Valters Frīdenbergs
Foto: Gints Bērziņš/Go4speed

Svētdien Vecpilī tiks aizvadīts izšķirošais LAF Folkreisa Ziemas kausa 5. posms. Sākotnēji šīs sacensības bija plānots aizvadīt sestdien, taču pēc organizatoru ieteikuma un sportistu balsojuma izšķirošais posms pārcēlās uz svētdienu.

Lai arī šis būs jau piektais posms, reāli aizvadītas tikai divas sacensības, jo pirmais (Raunā) un trešais (Mūsā) posms tika atcelts. Šobrīd kopvērtējumā pirmais ir Mārtiņš Starks, kura kontā divi pjedestāli un 35 punkti. Izšķirošajā posmā sīva cīņa norisināsies par otro vietu, jo šobrīd četrus sportistus šķir tikai pieci punkti. Jāatzīmē, ka matemātiski uz LAF Folkreisa Ziemas kausa čempiontitulu pretendē septiņi sportisti.


Foto: Gints Bērziņš/Go4speed

Uz pēdējo posmu šobrīd pieteikušies 30 sportisti, taču, iespējams, pirms pašām sacīkstēm to rindas papildināsies. Uz starta izies visi spēcīgākie braucēji. Kā portālam atzina LAF preses sekretārs Viesturs Saukāns, tad, iespējams, uz pēdējo posmu atkal redzēsim dziedātāju Valteru Frīdenbergu, kurš iepriekšējā reizē šajā pašā trasē izstājās. Novērotāji zināja teikt, ka sportistam novērojamas talanta pazīmes ne tikai dziedāšanā, bet arī folkreisā.


Foto: Gints Bērziņš/Go4speed

Paralēli folkreisam turpat Vecpils trasē notiks arī autokrosa sacensības, kurās uz starta izies pieci sportisti. Šo dalībnieku vidū atkal būs Artūrs Bāriņš, kurš iepriekšējā posmā neizgāja uz starta finālbraucienā.

Ar folkreisa dalībnieku sarakstu var iepazīties ŠEIT.

LAF Folkreisa Ziemas kausa kopvērtējums:
1.  Mārtiņš Starks        
 VW Golf III    
 35
2.  Agris Bahmanis  Mazda MX3  25
3.  Renārs Ēķis  Opel Astra  25
4.  Rihards Dainis  Mazda MX3  24
5.  Artūrs Vecgailis  VW Golf II  20
6.  Rūdolfs Bogens  VW Golf I  17
7.  Agris Kalvišs  VW Scirocco  16

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png