profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Folkreisa reģionu cīņās ātrākais Ēķis, Riekstiņš ārpus pirmā trijnieka

Go4speed 21.08.2011 - 14:19 Folkreisa reģionu cīņās ātrākais Ēķis, Riekstiņš ārpus pirmā trijnieka
Foto: Gints Bērziņš/Go4speed

LAF Folkreisa Vidzemes un Zemgales reģionu kausa izcīņas posmā 333 trasē uzvaru izcīnīja Renārs Ēķis, aiz sevis atstājot Edvīnu Vansoviču un Mārtiņu Starku.

Kopā uz starta izgāja 22 dalībnieki. Kā portālam atzina Viesturs Saukāns, tad interesantā un ar kontaktiem bagātā finālā pārliecinoši ātrākais bija Renārs Ēķis („Opel Astra"). Otrais palika Edvīns Vansovičs („VW Golf II"), bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Mārtiņš Starks („VW Golf III").

Sākotnēji gan trešais bija Rihards Dainis („Mazda MX3"), taču, ņemot vērā, ka starp abiem pilotiem brauciena laikā bija kontakts, Dainis pēc sacensībām tika nobīdīts uz ceturto pozīciju, bet Starks pacelts uz trešo. Ārpus pirmā trijnieka palika LAF Vasaras kausa kopvērtējuma līderis Raivis Riekstiņš („Nissan NX100"). Jāpiebilst, ka finālā tika arī Saukāns, taču pēc starta burzmas viņš tika izmests uz pašām beigām. Lai arī konkurenti vēlāk tika noķerti, lai apdzītu tos, Viesturam pietrūka laika - rezultātā 11. vieta.Jāatzīmē, ka, salīdzinot ar iepriekšējiem posmiem, tad šoreiz lielu avāriju nebija, taču bija daudz sīku kontaktu un bakstīšanās. Beigās tika pārdotas divas automašīnas. Vispirms ar folkreisu nesaistīti pilsoņi nopirka Rūdolfa Bogena (savulaik Jāņa Nikela) „VW Golf I". Bogens, savukārt, iegādājās Vansoviča „VW Golf II".
Folkreisa rezultāti 333 trasē:

  1. Renārs Ēķis („Opel Astra")
  2. Edvīns Vansovičs („VW Golf II")
  3. Mārtiņš Starks („VW Golf III")
  4.  Rihards Dainis („Mazda MX3")
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png