profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
trl2022-go4speed-955x90-0610.jpg

Caune 'eXi Sports' pastāsta par kādu nedarbu - pirms starta ticis norakts tramplīns

Go4speed 05.11.2021 - 17:26 Caune 'eXi Sports' pastāsta par kādu nedarbu - pirms starta ticis norakts tramplīns
Foto: Ekrānšāviņš

Portāls Sportacentrs.com sadarbībā ar Go4Speed.lv piedāvā fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas ceturtās epizodes, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās divi bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, kā arī viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro.

Šajā raidījumā abi viesi dalījās ar savu pieredzi par to, cik maksā braukt motokrosā un rallijā, ar ko sākt, kam prasīt padomu. Tāpat abi braucēji parunāja par kurioziem un smieklīgiem atgadījumiem savās disciplīnās.

Kā pastāstīja Caune, tad ''Nesen mans cīņu biedrs Armands Šimkus atgādināja kādu senu notikumu, kur vienā no rallijiem mēs norakām tramplīnu. Pēc iepazīšanās ar trasi, mēs pārrunājām trasi. Vienā vietā bija tāds savāds metošs tramplīns. Neatceros, kuram tā ideja bija, bet tika ierosināts aizbraukt norakt to tramplīnu (Tā ideja bija Kasparam Šimkusam, kurš sarunāja lāpstas gan no vietējiem, gan arī mehāniķi atveda no Rīgas, un kopā pa visiem tas nelīdzenais krustojums ar dziļu špūri tika norakts, par ko zināja vien pāris ekipāžas – aut.). Sākumā par to pasmējāmies, bet vēlāk ķērāmies klāt darbiem. Pa tumsu piebraucām trasei no malas, bez gaismām, un sākām rakt.''

Tāpat raidījumā Krišjānis pastāstīja, kā viņa tēvs Ivars Caune kādā no ziemas rallijiem viesnīcas numuriņā vannā izjauca un salika kopā ātrumkārbu.

0:00:00 – 0:19:05 – Matīss Karro oficiāli atvadās no lielā sporta
0:20:28 – 0:58:38 – Rallijs un motokross. Cik maksā? Ar ko sākt? Kam prasīt padomu?
1:00:02 – 1:08:55 – Covid 19 pandēmija - kā tā ietekmē tehniskos sporta veidus?
1:08:55 – 1:25:53 – Kuriozi un smieklīgi atgadījumi "eXu" - Karro un Caunes karjerās.

Viss raidījums ŠEIT. (Video par tramplīnu rakšanu un kārbas jaukšanu no 1:15:45).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: