profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Reinis Nitišs startēs 'Rally Liepāja'

Go4speed 04.08.2020 - 11:54 Reinis Nitišs startēs 'Rally Liepāja'
Foto: Raimonds Volonts

Jēkabpilietis Reinis Nitišs, kurš šogad pievērsies pilnvērtīgai rallija programmai, jau piekto reizi savā autosportista karjerā startēs FIA Eiropas rallija čempionāta posmā ''Rally Liepāja''.

Reinis Nitišs ar stūrmani Andri Mālnieku uz ''Rally Liepāja'' starta stāsies ar priekšpiedziņas ''Ford Fiesta Rally4'' auto, startējot gan Latvijas, gan Eiropas čempionātu ieskaitēs.

''''Rally Liepāja'' man ir īpašs. Pirmkārt, jau tādēļ, ka savu pirmo ralliju, vēl ziemas apstākļos, aizvadīju tieši Liepājā. Otrkārt, gan laika apstākļu, gan pandēmijas ietekmē šis būs vienīgais rallijs šosezon, ko aizvadīsim Latvijā,” iesāk Reinis Nitišs.


Foto: Raimonds Volonts

''Mainīt fokusu no rallijkrosa uz ralliju ir pakāpenisks process, un sezonas gaitā esam spējuši soli pa solim kāpināt tempu un mazināt ātruma deficītu pret vadošajiem braucējiem. ''Rally Liepāja'' būs izaicinošs, ātrs un prasīgs rallijs. Tam gatavosimies gan ar papildu braukšanas treniņiem, gan trases pierakstu treniņiem, gan fizisko sagatavotību, jo divu dienu laikā sporta režīmā jāveic 180 km distance – teju divreiz vairāk kā citos nacionālā līmeņa rallijos.”

Šosezon Reinis Nitišs aizvadījis divus ziemas rallijus Somijā, kā arī pa vienam grunts seguma rallijam Igaunijā un Lietuvā. ''''Rally Liepāja'' ātrumposmi ir ļoti mainīgi un sarežģīti. Tas prasa precīzu darbu gan stenogrammas sastādīšanā, gan arī nolasīšanā un izpildē,” stāsta ekipāžas stūrmanis Andris Mālnieks. ''Laba rezultāta atslēga ir ekipāžas sadarbība un vienmērīgs sniegums visa rallija garumā.”

Rally Liepāja norosināsies no 14. līdz 16. augustam Talsu un Liepājas apkārtnē.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Unbedahts

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png