profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Biķerniekos Raganas katlā uz starta izies vairāk nekā 50 drifta braucēji

Go4speed 30.08.2017 - 14:32 Biķerniekos Raganas katlā uz starta izies vairāk nekā 50 drifta braucēji
Foto: Olafs Ezertēvs

Jau šo sestdien, 2 .septembrī, Biķernieku sporta kompleksa trases daļā, kuru sauc par „Raganas katlu” norisināsies Betsafe NEZ drifta čempionāta noslēdzošais, trešais posms, Latvijas drifta čempionāta 4.posms un Latvijas drifta kausa proam klases 5.posms.

Tuvojoties sacensībām, lēnām tiek izzināts arī dalībnieku saraksts, tomēr reģistrācija būs atvērta arī treniņu dienā, piektdienā, kur noteikti tiks sagaidīts vēl kāds pārsteigums.

Pašlaik Pro klasē startam ir pieteikušies 23 braucēji no piecām valstīm. Starp PRO klases braucējiem mēs uz starta ieraudzīsim pašreizējo Latvijas drifta čempionāta un Baltijas drifta čempionāta līderi Jāni Eglīti, protams, iepriekšējo gadu Latvijas drifta čempionu Ingusu Jēkabsonu, viņa brāli un komandas biedru Ingemāru Jēkabsonu, un citus Latvijas PRO klases pilotus, kuri šajā posmā cīnīsies par sev svarīgajiem punktiem Latvijas drifta čempionātā. Uz starta redzēsim arī igauņu braucējus - viens no tiem Mihels Normans Tults, kurš pašlaik pēc diviem posmiem ir arī NEZ drifta čempionāta kopvērtējuma līderis. Viņam pievienosies arī otrās vietas ieguvējs Henri Kivimagi. Uz starta redzēsim arī mūsu kaimiņus lietuviešus, kuri ir ļoti iemīlējuši Raganas katla konfigurāciju Biķerniekos.


Foto: Olafs Ezertēvs

Proam klasē uz starta uz doto brīdi ir pieteikušies jau 30 braucēji. Pēc 4 posmiem kopvērtējums ir ļoti sīvs, kur pirmā vieta tiek dalīta starp diviem braucējiem - Jāni Brālīti un Rinaldu Rižovu, kuriem ļoti tuvu seko arī Jānis Jurka un 2016. gada ProAm klases uzvarētājs Aleksandrs Murajs. Uz starta ProAm klasē redzēsim arī vairākus lietuviešu un igauņu sportistus, kā arī jaunāko Baltijas drifteri Nikolasu Bertānu, kuram ir tikai 12 gadi.

Kā jau minēts iepriekš, sacensības tiks aizvadītas Biķernieku moto trases kalniņos jeb tā sauktajā “Raganas katlā”. Šī Biķernieku trases daļa izceļas ar pamatīgām reljefa maiņām, nepārskatāmiem līkumiem un mazām drošības zonām, padarot to par neaizmirstamu piedzīvojumu gan braucējiem, gan skatītājiem. Skatītājiem ieeja sacensībās šoreiz ir no Biķernieku meža puses, nevis caur ierasto galveno ieeju.

Skatītājiem no trases malās esošajiem kalniņiem būs iespēja pārredzēt teju visu trasi, tāpēc organizatori aicina visus ņemt līdzi savus solus, krēslus, pufus, lai ērtāk var iekārtoties un skatīties sacensības. Pirmo reizi tiks izvietots arī video ekrāns skatītājiem trases pārredzēšanai.

Raganas katlā sacensībās ir atvērtais dalībnieku parks, kur jebkurš apmeklētājs varēs aplūkot tuvāk automašīnas un satikt braucējus. Katram apmeklētājam tiks izsniegta ieejas aproce, tādejādi būs iespējams iziet arī ārā no sacensību teritorijas. 2.septembrī skatītāju zonā bezmaksas darbosies bērnu atpūtas laukumiņš ar bezmaksas piepūšamajām atrakcijām.

Apsveicot visus skolēnus ar skolas gaitu uzsākšanu, organizatori dāvina visiem bērniem līdz 16 g.v. bez maksas ieeju sacensībās!

Biļetes ir pieejamas gan iepriekšpārdošanā www.bilesuserviss.lv, gan Circle K, kur pašlaik tās maksā 15 EUR pieaugušajiem. Tāpat biļetes būs pieejamas uz vietas sacensību dienā, kur tās maksās 15 EUR. Biļetes ietver gan dalībnieku parku, gan skatītāju zonas, gan iespēju iziet ārā un iekšā no sacensībām.

Apmeklētājiem, uzrādot vai iegādājoties biļeti sestdienai, piektdienas treniņa apmeklējums ir bez maksas.

Dienaskārtība:
Piektdiena 01.09.17: (Skatītājiem, kuri uzrāda ieejas biļetes uz sestdienu, ieeja bez maksas)
12:00 – 16:00 – TRENIŅŠ PROAM KLASE
16:30-20:00 PRO KLASE TRENIŅŠ

Sestdiena 02.09.17:
09:00-10:00 TRENIŅI PROAM KLASE
10:00 –11:30 – KVALIFIKĀCIJA PROAM KLASE
12:00-13:00 PRO KLASES TRENIŅI
13:00-14:00 PRO KLASES KVALIFIKĀCIJA
14:05-14:45 OFICIĀLĀ SACENSĪBU ATKLĀŠANA
14:45 – 16:45 – TOP 32 PROAM KLASE
17:00-19:00 PRO KLASES TANDĒMU BRAUCIENI
19:00 APBALVOŠANAS CEREMONIJA
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png