profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Blušs Kanādas 'Formula Drift' posmā izcīna otro vietu (VIDEO)

Go4speed 17.07.2017 - 15:19 Blušs Kanādas 'Formula Drift' posmā izcīna otro vietu (VIDEO)
Foto: www.facebook.com/kristaps.bluss

Kanādā, Monreālā, aizvadīts piektais šīs sezonas ''Formula Drift'' posms, kurā uz starta stājās arī HGK komandas braucējs Kristaps Blušs, kurš iepriekšējos divos posmos kāpa uz goda pjedestāla.

Kvalifikācijā Blušs izcīnīja otro vietu, kas viņam automātiski ļāva iekļūt Top 16, kur pretim stājās Mets Kofmans. Pirmais pa priekšu brauca Blušs, kurš veica pārliecinošu braucienu, sākumā arī nedaudz atraujoties no konkurenta. Sekojošajā braucienā Blušs ļoti cieši sekoja Kofmanam (iespējams, dažas reizes pat nedaudz pieskaroties konkurenta auto), kur beigās divi tiesneši savas balsis atdeva Blušam, bet viens no soģiem vēlējās, lai sportisti veiktu pārbraucienu.


Foto: www.facebook.com/kristaps.bluss

Top 8 Blušs sacentās ar Metu Fīldu. Mūsu sportists veica divus labus braucienus, kur tiesneši vienbalsīgi lēma, ka tālāk Top 4 iekļūst Blušs. Top 4 Bluša pretinieks neizgāja uz starta, kas finālā ļāva iekļūt Kristapam. Tur viņa pretinieks bija Fredriks Aasbo.

Sekojošajā braucienā Blušs ļoti cieši sekoja Frederikam, kur vienā no līkumiem Kristaps vispirms aizķēra trases pilonu, bet vēlāk sanāca aizķert konkurenta auto, kas sagriezās un palika trases zālājā. Tas par uzvarētāju ļāva kļūt Aasbo, kurš kļuva par pirmo braucēju, kurš uzvarējis desmit ''Formula Drift'' posmos.

Kopvērtējumā pēc pieciem posmiem līderis ir Džeims Dīns, kuram seko Aasbo un Blušs. Vēl čempionātā atlikuši trīs posmi.

Kopvērtējums:
1. James Deane 368
2. Fredric Aasbo -34
3. Kristaps Blušs -75
4. Michael Essa -109
5. Ryan Tuerck -121
6. Vaughn Gittin Jr. -123

Blušs iekļūst Top 4:

Bluša finālbrauciens:

Viss sacensību ieraksts:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png