profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

HGK Drift Challenge sacensībās otro gadu pēc kārtas uzvar Eiropa

Go4speed 19.06.2017 - 19:06 HGK Drift Challenge sacensībās otro gadu pēc kārtas uzvar Eiropa
Publicitātes foto

Pasaules drifta zvaigžņu cīņā sestdien, 17. jūnijā, uzvaru Biķernieku trasē izcīnīja igauņu pilots Harolds Valdma. Dramatiskā finālā viņš pārspēja japāni Daigo Saito, savukārt trešo vietu ieguva trīskārtējais Latvijas čempions Jānis Eglīte.

Spēcīgais dalībnieku sastāvs jau treniņos un kvalifikācijā rādīja, ka ir gatavi riskēt un cīņās doties ar pilnu gāzi. Vislabāk ar īpašo trases konfigurāciju galā tika poļu piloti, pirmās divas vietas kvalifikācijā ieņemot Pāvelam Borkovskim un Ādamam Zalevskim.

Ar TOP 32 cīņu sacīkstes iesāka japānis Saito, kurš kvalifikācijā uzrādīja vien desmito vietu. Tomēr sacensību turpinājumā viņš savu sniegumu ievērojami uzlaboja, demonstrējot ļoti tuvus tandēmu braucienus un pat vairākas reizes uzbakstot savus priekšā braucošos konkurentus.


Publicitātes foto

Pilnu tribīņu priekšā finālā Saito pretī stājās Harolds Valdma, kurš pirms tam jau bija paspējis uzvarēt trīskārtējo Formula Drift čempionu Krisu Forsbergu no ASV. Arī finālā igauņu talants kļūdas nepieļāva, kamēr japāņu zvaigzne pārcentās un savā vadošajā braucienā izslīdēja no trases. Lai arī Saito ļoti efektīvā manierē saglabāja sānslīdi un atgriezās trasē, izbraukt ārpus trases driftā nedrīkst, līdz ar to tiesneši uzvaru vienbalsīgi piešķīra igauņu pilotam.

Formula Drift seriāla dalībniekam un HGK komandas braucējam Kristapam Blušam sacīkstes beidzās TOP 8 kārtā pret poli Borkovski, kurš vēlāk cīņā par trešo vietu piekāpās Eglītes priekšā. Interesanti, ka pirmās trīs vietas ieņēma tieši HGK komandas veidoti spēkrati – ja Valdmas un Saito pilotētie auto ir pilnībā uzbūvēti HGK, Eglītes auto HGK sagatavojuši virsbūvi.

Pēc sacensībām gan uzvarējušie braucēji, gan pārējie sacensībās startējošie dalībnieki atzina, ka HGK Drift Challenge ar savu zvaigžņoto sastāvu, interesanto trases konfigurāciju un brīvo atmosfēru bijušas lieliskas un vienreizējas sacensības.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png