Blušs 'Formula Drift' septītajā posmā izcīna ceturto vietu (VIDEO)

Go4speed 11.09.2016 - 19:03 Blušs 'Formula Drift' septītajā posmā izcīna ceturto vietu (VIDEO)

Naktī no sestdienas uz svētdienu tika aizvadīts pasaules spēcīgākā drifta čempionāta Formula Drift septītais posms, kurā uz starta izgāja arī Latvijas drifteris Kristaps Blušs. Lai arī kvalifikācijas sacensībās Blušs uzrādīja 20.rezultātu, turpinajumā mūsu sportists demonstrēja atzīstamu sniegumu, kas beigās ļāva izcīnīt augsto ceturto vietu. Uzvaru izcīnīja Mets Fīlds, kuram šī bija pirmā uzvara karjerā. Finālā Fīlds pārspēja Forsbergu. Jāatzīmē, ka tieši Fīlds pusfinālā pārspēja Kristapu.

''Esmu ļoti priecīgs izcīnīt 4.vietu Formula Drift septītajā posmā. Katrs brauciens bija vienreizējs. Paldies visiem par atbalstu un tagad sākam gatavoties nākamajam posmam,'' tā savā Facebook profilā ziņo Kristaps Blušs.

Atgādināsim, ka Bluša līdz šim labākais sasniegums ir otrā vieta Formula Drift trešajā posmā, kas notika Orlando. Toreiz finālā nācās piekāpties pagājušā gada čempionam, norvēģim Fredrikam Aasbo.

Kopvērtējumā līderis ar 503 punktiem ir Kriss Forsbergs, kamēr Blušs ar 252 punktiem ieņem 12.vietu.