profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Drift Allstars kvalifikācijā spraigas cīņas, Eglīte saglabā cerības uz trešo vietu (FOTO)

Artūrs Virbulis 07.09.2014 - 11:36 Drift Allstars kvalifikācijā spraigas cīņas, Eglīte saglabā cerības uz trešo vietu (FOTO)
Jānis Eglīte. Foto: Olafs Ezertēvs

Sestdien, 6. septembrī, Kauņas pilsētas slēgtajās ielās norisinājās Drift Allstars noslēdzošā posma treniņa braucieni un kvalifikācija, kurā pirmais polis Pjotrs Viečeks. Otrais kopvērtējuma līderis, īrs Džeims Dīns, savukārt trešajā vietā vēl viens īrs - Naidžels Kolfers.

Latviešu pilotiem kvalifikācijā bija mainīgi rezultāti, jo Jānim Eglītei un Ingam Jēkabsonam ceturtā un septītā pozīcija, savukārt Gatim Babrim 24 pozīcija. No 32 pilotiem TOP 32 kvalifikācijas braucieniem kvalificējās 25 braucēji, līdz ar to visi trīs latvieši iekļuva sestdienas finālbraucienos.


Ingus Jēkabsons. Foto: Olafs Ezertēvs


„Treniņi bija tīri ok, riepas nedila, mašīna gāja, viss bija kārtībā. Kvalifikācija? Pirmo braucienu izbraucu droši, lai dabūtu punktus, bet otrajā nedaudz vairāk mēģināju. Viss bija labi, bet par ātru biju, slīdēju ar roceni un nedaudz aizslīdēju par tālu pēdēja līkumā, netrāpot pēdējā boksā. Par to 5-10 punkti stabili nost bija," tā Jānis Eglīte par treniņiem un kvalifikāciju.

Jautāts par sacensību mērķi, Eglīte atbild, ka „mērķis bija dabūt punktus par kvalifikāciju, lai varētu kopvērtējumā pacīnītos. Ar kopvērtējumu, protams, var visādas sakritības būt, bet izskatās, ka uz ceturto vietu varētu pakāpties. Lai uz pjedestālu tiktu, jābūt baigai sakritībai -  Karkosikam jāizkrīt TOP 32 un man jāuzvar visi. Uz to cerēt nevar, bet darīsim, ko varēsim, dosim grīdā un mēģināsim visus izcirst (smejas)".


Džeimss Dīns. Foto: Olafs Ezertēvs

Spraigākā cīņa noteikti būs starp abiem čempiona titula sāncenšiem - īru Džeimsu Dīnu un poli Pjotru Viečeku. Atmetot sezonas sliktāko posmu, šobrīd abus pilotus šķir 42 punkti, tomēr pie apstākļu sakritības Viečeks var apsteigt Dīnu. Eglītei kopvērtējumā priekšā polis Dāvids Karkosiks un Džeks Šenehens, tomēr tā kā Šenehens nebrauc sezonas finālu, tad Eglītei jācer tik uz ātru Karkosika izstāšanos.

Šodien trasē pirmajā dienas pusē norisināsies tandēmu treniņa braucieni, savukārt 16:15 sāksies tandēmu finālbraucieni. Sacensību tiešraide būs vērojama https://live.drift-allstars.com/.

Sacensību dienas (7, septembris) kārtība:
9:00-14:00 - brīvie treniņi
14:30-15:00 - braucēju autogrāfu sesija
16:15-18:00 - TOP 32 tandēmu braucieni
18:00-18:30 - apbalvošana
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png