profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ātruma Cilts video: Virtuālajā realitātē uzcelta Biķernieku trase

Go4speed 22.02.2020 - 10:05 Ātruma Cilts video: Virtuālajā realitātē uzcelta Biķernieku trase
Publicitātes foto

Go4Speed.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma Cilts sēriju. Šoreiz raidījuma viesis ir Mārtiņš Upītis, kurš uzbūvējis Biķernieku trasi virtuālajā vidē.

Ātruma Cilts vadītājs Pauls Timorts šoreiz uz izbraucienu pa Biķernieku trasi aicinājis Mārtiņu Upīti, "Riga Innovation Group" līdzdibinātāju. Mārtiņš ikdienā strādā ar 3D animācijām, bet pirms desmit gadiem patriotisku jūtu vadīts, dzīvojot Francijā, ķērās pie leģendārās trases iedzīvināšanas virtuālajā realitātē. Tolaik Biķernieku trasei draudēja iznīcība un Mārtiņš ir ieguldījis lielu darbu, lai saglabātu autosporta kultūras pieminekli nākamajām paaudzēm.

Sarunā ar Mārtiņu Pauls noskaidros, kā notika trases vizualizācijas process no vēsturiskajām fotogrāfijām, Google kartēm un tehniskajiem zīmējumiem un vai tā patiešām atbilst realitātei. Sākot projektu, Mārtiņš nenojauta, cik laika tas patiesībā prasīs, lai trase ar visām tās niansēm būtu pieejama ikvienam interesentam visā pasaulē. Ko par virtuālo Biķernieku trasi saka autosportisti un kur tā atrodama virtuālajā pasaulē, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā!

2020. gada Ātruma Cilts sezonā Pauls Timrots turpina meklēt ātrumu, piedzīvojumus un interesantus sarunu biedrus. Ātruma Cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png