profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Latvijā ražoti 'milži' transportē pasaules autosporta zvaigžņu auto (VIDEO)

Go4speed 31.03.2019 - 19:37 Latvijā ražoti 'milži' transportē pasaules autosporta zvaigžņu auto (VIDEO)
Foto: Ekrānšāviņš

Go4Speed.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma Cilts jaunāko sēriju. Tās viesis ir Artūrs Priednieks – autosportists, Olivera Solberga pārstāvis Baltijā un “Race Transport Solutions” dibinātājs. Šoreiz turpinās arī rubrika “Blondīne servisā” ar Aneti Ķēniņu, kura saviem spēkiem mācīsies nomainīt gaisa filtru.

Pauls Timrots uz sarunu aicinājis Artūru Priednieku, autosporta profesionāli ar pieredzi trasē, autosporta organizēšanā un arī komandu tehniskajā atbalstā. Artūra uzņēmums “Race Transport Solutions” būvē gan pasaules kvalitātes tehniskās palīdzības auto jeb milžus, kas nodrošina sacīkšu auto pārvadāšanu, gan kemperus pasaules klases komandu ikdienas ērtībām. Raidījuma skatītājiem būs iespēja savām acīm pārliecināties, “kas lācītim vēderā”, kā arī redzēt unikālus kadrus ar Latvijā būvētiem ballīšu busiem, ko īpaši iecienījuši Norvēģijas vidusskolēni. Tāpat arī Artūrs pastāstīs par savu sadarbību ar Solbergu dinastiju un to, vai junioram Oliveram Solbergam ir iespējas atkārtot vecāku panākumus.

Ātruma Cilts arī turpina praktisko rubriku “Blondīne servisā” kopā ar Aneti Ķēniņu. Viņa šoreiz mēģinās saviem spēkiem un ar nelielu Paula konsultatīvu atbalstu nomainīt VW Golf gaisa filtru. Kā tas izdosies, noskaidrosim jaunajā raidījumā!

Šajā Ātruma Cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izraujas no ierastās studijas un dodas uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem.

Ātruma Cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png